Cesta s patrony

Spolu s vámi jsem pořídil:

17) Tiskárna se skenerem – abych mohl scanovat nové obrázky a tvořit karty, merch na RedBubble a tisknout třeba podklady pro výklady.
16) Bezdrátová sluchátka pro studiovou práci (abych se mohl při práci volně pohybovat)
15) Nové kancelářské křeslo, abych si neotlačil zadek ,-)
14) Druhý softbox na natáčení pro lepší vykrytí greenscreenu, abych mohl pořádně klíčovat.
13) Rádiový stojan na mikrofon – nyní mohu mikrofon volně přetáčet v prostoru podle potřeby natáčení – nad věštecký stůl, nad pracovní stůl, do prostoru.
12) My cloud – úložiště na zálohu všech důležitých souborů (šablony pořadů, výkladů) – kdyby se cokoliv stalo s PC, aby data byla uložena bezpečně.
11) Producentský stůl Lewitz – s přibývajícím časem a rozrůstající se technikou jsem pro potřebu natáčení cítil větší pracovní stůl.
10) PC ACER Predator G3-710 – Po vyhlášení druhé sbírky jste mi pomohli v pořízení nového PC pro výrobu videií na youtube. Silnější, výkonější.
9) Patronka přispěla na pořízení nového mikrofonu.
8) Patroni přispěli na zakoupení Softboxu, což znamená, že se zvýší kvalita nasvícení při natáčení videií.
7) Díky častým výkyvům a výpadkům proudu v oblasti, kde bydlím, může dojít k poškození PC. Patroni ho ochránili tím, že podpořili zakoupení záložního zdroje.
6) Karty Hvězdné poselství, věštecká pomůcka Hedvábná mapa, karty Bohyním a Bohům – díky patronům jsem mohl dát produkty dříve do výroby
5) Bluetooth, čtečka karet – mi umožňuje nyní efektivněji nakládat se soubory.
4) Telefon Lenovo P70-A – Poté, co mi odešel můj vlastní smartphone, přišli jste o vlogy. Podpořili jste mě v zakoupení nového a konečně jsem založil instagramový účet.
3) Webová kamera Logitech c920 – Webová kamera, kterou jsem měl točila sice dále, ale složili jste se na kvalitnější obraz a lepší zvuk
2) Cyberlink PowerDirector14(64 bit) – S novým počítačem nešlo stříhat ve freeware programech a proto jste mě podpořili v nákupu střihového programu
1) PC Barbonet Hornet Silver – Poté, co mi odešel můj počítač jste se složili na to, abych pokračoval v tvorbě

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.