Čištění křišťálovou lebkou

CKL-notebook

Kolem křišťálových lebek existují různé legendy ohledně jejich paranormálních vlastností či původu. Tento dálkový proces není ale žádnou legendou, prošlo jím už stovky lidí.
Je procesem spočívajícím v práci na vlastním energetickém systému.

Rádi si něco nalháváte?
Popíráte přirozenou touhu svého těla?
Nedaří se vám projasnit myšlení či si vytyčit cíl?
Hromadí se vaše problémy a cítíte se omotaní do vlastních sítí?
Neumíte pobývat ve svém srdci?
Táhnete za sebou kříž utrpení z minulosti?

V procesu se vrátíte „do školy“ a uděláte si základní povědomí o čakrách, meridiánech a uděláte si pořádek v energetických tělech. Nezapomeňte, že nikdy nelze vstoupit do téže řeky – a vaše povědomí o čakrách (či o čemkoliv jiném) se rozšiřuje každou zkušeností.


Ohlasy účastníků:
Zuzana: Milí Rajneeshi, děkuji s velkou pokorou a láskou za úžasné provedení celým procesem čištění 13-ti křišťálovými lebkami. Jsem velmi dojatá, jak mocně to vše pracovalo.Silně rezonovalo mé tělo, mé srdce, mou mysl…jakoby se vše otřáslo v základech.
Elisabeth: Prožívala jsem vše intenzivně- tělesnou bolestí, únavou a duševní pohodou. Snad mi to pomůže při každodenním životě a jsem ráda, že se lidé mohou od materiálního života obrátit k oblastem duchovním. Za tuto možnost Vám od celého srdce děkuji.
Milda: Děkuji za čištění 13-ti křištálových lebek. Byl to úžasný zážitek. Dostala jsem více informací a odpovědi na otázky, které jsem si pokládala několik let.


ABSOLVOVÁNÍM 30-TI DENNÍHO DÁLKOVÉHO PROCESU
ČIŠTĚNÍ KŘIŠŤÁLOVOU LEBKOU
ZÍSKÁTE:

Chyběla vám doposud příležitost k takovému druhu vnitřní očisty? Cítíte se nespokojení? Pak otevřete oči vůči novým možnostem. Je čas na odpočinek. Udělejte si ho – čas na osvěžení, čas na změnu. Pokud jste nemocní, zaměřte se na léčení a nespěchejte honem rychle zpátky do akce. Toto je vhodný čas na to být o samotě – meditace vám může poskytnout odpovědi na otázky.  Možná jste už vyčerpali všechny rozumné možnosti řešení…

kristalovalebka-magazinestack

4x pokyny pro vlastní práci ve formátu PDF

Díky těmto pokynům neprojdete procesem bezhlavě a nenarazíte. Zvážíte své vlastní síly a schopnosti a podle toho zvolíte hloubku své práce. Uvědomíte si díl své odpovědnosti a přivítáte dar procesu v podobě energetického léčení. Pokyny vás udrží v bdělé pozornosti a pomohou vám zdolat pokušení nechat procesu volný průběh. Díky tomu ale získáte maximum z toho, čím projdete.

Podíváte se na věci ještě jednou a uvidíte, zda je vše opravdu takové, jaké si myslíte, že je.
Projasní se vám myšlení a to umožní stanovit si nové cíle.
Vstupem do procesu  začínáte řešit svou situaci.
Naučíte se pobývat na srdci a v místech, kde se cítíte dobře pak už nebude problém setrvat, protože budete hluboce respektovat a ctít své pocity.
Tělo v tomto restartu obnoví svou činnost a vy se budete cítit lépe a vědoměji.

CKL-kindledx

ČEKÁ VÁS:
1) Intenzivní pročištění  čakrového systému
2) Pročištění jednotlivých meridiánů (plic, tlustého střeva, žaludku, sleziny, srdce, močového měchýře, ledvin, obalu srdce, tří zářičů, žlučníku, řídícího, početí a jater)
3) Pročištění  energetických těl – Éterické tělo, Emocionální tělo, Mentální tělo, Duchovní tělo
4) Pročištění  duchovních těl
5) Pročištění  duchovních kontaktů (spojení)


Ohlasy účastníků:
Helena: Moc děkuji za možnost účastnit se procesu. Doteď to celé nechápu, jak je tohle možné, jak to děláte? Ta energie je úžasná.
Alena: Krásné, zajímavé, no nemám slov. Krásně energie proudila úžasný zážitek.
Marie: Bylo to pro mne hodně silné,krásné. Dalo mě to že, když se zklidním vidím krásné barvy a cítím teplo na těch místech na která si to představím. Je to úžasné  zklidnit se a cítit jak vše špatné odchází a cítit se klidnější.


NEŽ VSTOUPÍTE DO PROCESU:
Přestože jste si třeba nyní právem jisti, že tento proces je pro vás,  vězte, že zacházet do krajnosti vám nepomůže. Vyvolalo by to ve vašem životě další konflikty. Zvažte svou osobní situaci. Máte nyní prostor k tomu dát si 30 dní láskyplné pozornosti nebo před vámi stojí hromada jiných úkolů (ať už v rodině či práci)? Zapřemýšlejte nad tím, zda když vstoupíte do procesu, na sebe nenaložíte příliš mnoho? Je možné, že váš čas teprve přijde – třeba není vhodná doba pro plodné jednání. Zůstaňte věrni sami sobě.


1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
Vaše jméno, datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne

ÚČASTNICKÁ DOHODA – objednáním on-line semináře vyjadřujete souhlas