CO SE MĚNÍ V ROCE 2021 V MÉ PRÁCI?

Srdečně zdravím.

Přišlo mi pro rok 2021 udělat nějaké změny, abych se mohl soustředit na to, co je podle mě důležité a uvádím tak do souladu své virtuální působení – a skutečný život.

Výklady, které nabízím – jsou nyní v menu. Jiné výklady se v roce 2021 v nabídce neobjeví. Tyto cítím jako důležité a budu soustředit svou energii na ně.

Jak jste si mohli všimnout, zmizela celá řada položek – na mém webu se už nesetkáte s dálkovou péčí, on-line semináři ani dálkovými procesy. Je možné, že nějakou dálkovou podporu ode mě někdo získá – ale není od této chvíle ON-DEMAND.

Stejně není on-demand RP Poradna ani dálková zasvěcení. Všechny tyto výsady může získat pouze ten, kdo se mnou dlouhodobě spolupracuje na svém osobním rozvoji jako adept Řádu Světelných rytířů Grožnjanského mystéria.

S čím se také pro rok 2021 rozloučíme je pravidelná rozesílka. Zakončil jsem všechny dálkové procesy zdarma, stejně jako jsem zcela zakončil všechny placené on-line semináře (dle obchodních podmínek), které natrvalo zmizely z webového rozhraní. S některými z nich se můžete setkat v placené sekci Všechen věštecký obsah na youtube. Jedná se o Rok s anděly I+II, Hypnoprogram, Průzračné bytí: Síla a Multidimenzionální škola: Intuitivní poznání a to v průběhu ledna, kdy budu videa jednotlivých seminářů postupně uvolňovat.

Z dálkových zasvěcení poskytnu pouze ta, která se sama přihlásí, že chtějí být předána. Dočasně se tak na webu může objevit v nabídce jedno nebo dvě zasvěcení.

Z webových stránek zmizely všechny čtvrteční dopisy. Jak jsem již psal, nadále již nebudu rozesílat žádné dopisy a nabídky. Pokud někdo bude chtít – ví, kde mě najde, popřípadě mi může napsat na info@rajneeshpranapati.net

Na youtube budu nadále publikovat videa v členské sekci a nově od ledna 2021 se budeme setkávat v Černém kartopádu veřejně.

Všechny důležité informace a sdílení pak zveřejním zde na webu či na youtube ve veřejné sekci.

Prosím, věnujte pozornost také aktualizovaným obchodním podmínkám ze dne 28.12.2020.

Požehnaný rok 2021 přeje Rajneesh.