Čtvrteční dopis – 12.1.2017 – Z lehounka

Namasté příteli,

Je čtvrtek ráno a já ti píši, protože stejně jako loni tak i letos budu psát své čtvrteční dopísky. Říkal jsem si, začnu z lehounka tento rok. Žádné urputné stresy, že bych se honil. Přeci vím, co mám dělat a víc věcí neudělám, než je nutné. Přesýpacími hodinami také neprosypu víc písku, než kolik projde úzkou štěrbinou.

     Tak ten nový rok začal odsýpat svým vlastním tempem a já se jenom vracím do nitra, abych plul s proudem a nesnažím se věci nějak urychlit.
     Věci mají svůj spád, přirozený… a když píšu o proudu, vybavuje se mi říčka Černá Desná se svými peřejemi a vodopády u níž jsem kdysi žil. Nevím, jestli to víš, ale před lety jsem bydlel na Souši v Jizerských horách, v podstatě to není daleko od Jizerky, jen přes kopec.
     Na konci roku se ozval můj kamarád z dob studií a nabídl mi bydlení a mně přišlo, že je čas pohnout se dál. Jaké překvapení! Myslel jsem si totiž, že ten čas přijde později.

    Jak začal ten nový rok, uvědomil jsem si, že se nechci letos honit. Chci si v klídku dělat svoji práci. Možná to ovlivní množství videií, které natočím, možná bude méně vlogů nebo já nevím, ale v každém případě si svou tvorbu chci víc užívat.
     Loňský rok jsem cítil dokončit dlouhodobě otevřené projekty a jak je vidět, mělo to své důvody. Mám vykročit do nového života nezatížený „sliby“, ale podpořený „činy“.
     Všechno přicházelo samo. A to je na tom to krásné.
V nadcházejících dnech mě čeká tvorba Siderických kompasů na měsíc únor, ale než se do nich pustím, zpracuji ještě objednané výklady během vánočních svátků. A koncem ledna se spouští Rok s tarotem – už aby to bylo!
    Příští týden vyrážím do Prahy, tak chci dát vědět, že je možné objednat se na konzultace. Jen zmíním, že uzávěrka objednávek je 3 dny před událostí.
Tak se budu těšit na případné setkání!
Napíši opět příští týden!
Krásný čas ti přeji.

S láskou a úctou
Rajneesh Pranapati, mistr reiki učitel

AKTUÁLNĚ NA YOUTUBE:
Magický kartopád 4.2 – 16.1. – 22.1.2017
Unboxing #14: Balíčky od RedBubble
Unboxing #15 (s náhodnou věštbou): Co jsem dostal na Vánoce

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 659 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.