Čtvrteční dopis – 13.10.2016 – Na lačno

Namasté příteli,

tak a je tu opět čtvrtek. Nakonec se toho událo mnohem více, než jsem očekával. Měl jsem v plánu odjet z Oslovic, měl jsem v plánu jít volit a nakonec volba připadla na pomoc při stěhování pohovky, ozdravění a uvolnění. Politicky to není moc uvědomělé. Dostal jsem dotaz na asku, co já a volby. Nu, odpovím v Léčivém kartopádu. Víš to, že lze pokládat otázky do asku? Tady. Stačí se přihlásit pomocí facebooku. Samozřejmě, že se nejedná o o otázky na karty, ale na mě.

Tak se mi podařilo dokončit Bohyním a bohům – testovací vzorek šel do výroby. Do Vánoc bych tedy měl mít všechny vzorky doma a doufejme, že budu moci spustit prodej – nebylo by to skvělé?

A je to tady. S koncem roku přišel na řadu další roční on-line seminář.

ROK S TAROTEM

Věnuj pozornost hlavně možnostem včasného vstupu za nižší částku.

Po on-line seminářích Rok s Anděly I, Rok s anděly II – Andělský kalendář mi přišlo zařadit trochu víc vzdělávací program, i když neopomíjí prožitek. Ostatně, jak jinak se naučit kartám než přes to, co prožívám ve svém životě. Bude to pecka. Moc se na to těším. Je to zvláštní, protože když jsem o tomto semináři uvažoval, naplňovala mě to prazvláštní nechutí. Zjistil jsem ale, že to není nechuť spojená s tímto on-line seminářem, ale s faktem, že jsem neměl dokončené jiné věci.

A tak když jsem dokončil Hvězdné poselství, nadechl jsem se.
A tak když jsem dokončil Hedvábnou mapu, ulevilo se mi.
A tak když jsem dokončil Bohyním a Bohům, spadl ze mě balvan.

Zbývá několik posledních věcí, které jsem si předsevzal a o kterých již nejspíš víš:
Dotáhnout do konce podklady ke Škole Grožnjanského mystéria.
Natočit modlitby do procesu Volání partnera duše – když to čteš, nejspíš je to již hotovo.
Namíchat 100 magických olejů Grožnjanského mystéria na léčení – i když toto je proces na delší dobu, ale už jsem začal! Namíchal jsem si další magické oleje jako: Zdislavu, Chřestýše, Matrimandir, Gold, Aura protection, Bílou Taru a Chamuela.

Poslední dobou mě hodně uspokojuje SKYPE PORADNA. Moc mě baví s vámi povídat a také jsem rozjel před nedávnem SKYPE ROOM pro klienty ze světa. Jsou to krásná setkání. A pozor – stále se jedná o nejlevnější službu u mě v e-shopu! Někomu vadí, že je jednou za 14 dní, ale dají se věci naplánovat…

Je říjen. Dnes jsem vyšel po týdnu před dům. Není to na zbláznění? Ale pokud chce člověk dotáhnout věci do konce, musí se s nimi zavřít. Osvěžením pro mě bylo stěhování pohovky mé kamarádce – podívej se na Daily vlog, odkaz je dole…

Dnes mi docvaklo, že listopadové Siderické kompasy budou bez nových karet, vyjma Hvězdného poselství – vždyť už v sobotu by měly Kompasy viset na youtube! Vidíš, mám pořád co dělat.

A to mě dneska napadlo oslavit Vánoce v Budapešti. Uvidím, možná si to nechám na přes rok.
Ale kdo ví, co se do té doby stane! Čas koukat do karet pro sebe moc nemám.

Jdu se najíst. Víš, že se mi dopisy lépe píší na lačno?

S láskou a úctou se loučí
Rajneesh Pranapati

NA YOUTUBE ZA POSLEDNÍ TÝDEN:

Léčivý Kartopád #3.29 – výklad karet na týden od 10.10. – 16.10.2016
Věštcův vlog #1.1: Tapiserie Kachiel, theGameCrafter a kol kolem
Rok s tarotem – snip
Grožnjanské mystérium: Karmické léčení – snip
Volání partnera duše – Modlitba Svolání
Volání partnera duše – Modlitba Otevření
Volání partnera duše – Modlitba Láska
Unboxing 9: Balíček od theGameCrafter – karty Hvězdné poselství
Daily vlog 1.4 – Jedu pro kalhoty