Čtvrteční dopis – 15.9.2016 – Fíha

Namasté příteli,

je čtvrtek a já ti opět píši dopis. Fíha, to jsem se utrhl ze řetězu, za poslední týden. Je to znát, když je doma Sršeň, s ní je to jak o závod! Natočil jsem vše, co jsem nestihnul a protrhla se hráz Světa poslední noci, ale to díky tomu čekání, v tichu a nehybnosti přijdou jiné nápady než za pochodu a to je toho důkazem. Ještě před třemi týdny bych ti s jistotou potvrdil, že Svět poslední noci končí. A v tom tichu a té meditaci, pilně jsem dělal meditaci pokory, mi přišlo jak to celé udělat a doladilo se to včera při návštěvě plaveckého bazénu, kde jsem ležel ve vodě jako tušitelé v Minority Report a odlétl si kamsi pro informaci. Takže to byla nakonec velmi plodná a kreativní pauza.

Tak jak existují „Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati“, s nimi teď bude existovat „Svět poslední noci Rajneeshe Pranapati“, což bude literární platforma, kde budou k dostání mé knihy, e-knihy a e-booky a to jak beletrie, tak odborné. Sestavuji právě ediční plán na rok 2016/2017, něco se už objevilo na stránkách v e-shopu, takže to dá určitý obrázek o tom, kam stránky budou směřovat.

Svět poslední noci Rajneeshe Pranapati má tedy svou facebookovou stránku, svůj youtube kanál – určitě si ho dej do odběru. Budu zde publikovat odlišný content, stejně jako na facebooku. Hrubou představu již mám a rád bych rozběhl tento youtube kanál ještě tento měsíc.

Prostě mi přišlo, že spisovatelskou cestu nemám nechávat v poli snů, ale začít ji žít. Chystám překlady do angličtiny, takže nakonec jsem se rozhodl publikovat i v zahraničí. Už se na to těším, i když cesta k tomuto cíli nebude krátká, ale kdo ví! Zázraky se dějí.

Pokračuji v práci na zahradě. Točil jsem Random vlog na anglický youtube kanál, kde lze leccos odkoukat, co jsem udělal. Určitě se mrkni. Vydá to za tisíc slov. Lezu v něm do hrobu a když vylézám ven, je to jako bych se rodil znovu. Dobrá zkušenost! Od toho momentu se to vlastně celé spustilo. Tuším, že seminář Umění zemřít v listopadu pomůže mnoha lidem nastartovat nový začátek.

Za poslední týden na mém youtube kanále přibylo hned několik videií, všechny odkazy nalezneš níže. Dobrá zpráva je, že na tag zareagovala jak Coreyemmah, tak Ten David Mrázek, oba zařadily do svého natáčecího plánu odpověď na tento tag. Mám z toho radost.

Byl to tedy velmi plodný týden! A co víc, Jelen Vapiti řádil i v mém životě a toto je jeho výsledek! Jsem rád, že Siderický kompas pracuje i pro mně! A co se týká Siderických kompasů na měsíc říjen, čekej ho již tento týden či zkraje příštího – formálně se bude jednat o andělské výklady, obsah nám stanoví zase spojenec ze šamanských karet. Už se těším!

Budu se těšit na příští týden, dopísek opět poletí za tebou.

S úctou a pokorou se loučí
Rajneesh Pranapati

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 632 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.