Čtvrteční dopis – 15.12.2016 – Krásné Vánoce a šťastný Nový rok

Namasté příteli,

než uzavřu naší společnou cestu rokem 2016, dovol mi malé ohlédnutí. Včetně tohoto dopisu jsem napsal a rozeslal tento rok 38 dopisů, první jsem odeslal v březnu a jeden byl spíš letní lístek, než dopis. Od 1.1.2016 do 11.12.2016 na youtube přibylo 1458 odběratelů, z toho 597 se rozhodlo v toto období objevovat Všechny barvy života a zaregistrovalo se na webových stránkách. Mám radost, že naše komunita roste. Je to příjemný pocit.

Kdyby někdo chtěl sám shlédnout vše, co shlédli odběratelé a náhodní chodci za tento rok, musel by se dívat 7 let a 296 dní k tomu. Průměrně divák vydržel u videa 7 a půl minuty. Co do množství shlédnutí – sledovanost tento rok byla již více než půl milionu shlédnutí, konkrétně 547 112. Dostal jsem 16339 lajků a 180 dislajků. Bylo napsaných úžasných 1585 komentářů a 3340x má videa byla sdílena. Nejúspěšnějším videem v roce 2016 byl výklad Finance do podrobna.
Podíl diváků se ustálil v poměru 75 procent ženy, 25 procent muži. Mužské zastoupení výrazně zesílilo oproti předchozím rokům. Nejvíce diváků se našlo v České republice, dále na Slovensku, v Rakousku, Spojeném království, Německu, Švýcarsku, ve Spojených státech a Irsku. Videa pronikla téměř do celého světa – jediný stát, kde nikdo neklikl na věštbu byla Svátá Lucie, asi mezi 174 tisicí obyvateli se nenašel nikdo, kdo by mluvil česky a nebo se tam všichni raději válí na pláži. Takže cíl pro příští rok je jasný – aspoň jeden divák ve Svaté Lucii 🙂

Přesto všechno nejčastější dotaz, který jsem v roce 2016 dostával, byl, zda vykládám karty i na dálku a kde lze výklad objednat. Tento rok jsem zpracoval krásných 386 objednávek, objevily se dvě reklamace ohledně toho, že jsem výklad neodeslal včas, 166 objednávek bylo stornovaných, převážně se jednalo o dvojitě či trojitě vystavené objednávky. Jezdil jsem do Prahy a od Snídaní u Paula jsem se překlenul ke konzultacím ve Vodičkově ulici. Krásně se rozběhla Skype poradna, kterou v roce 2016 začalo využívat mnohem více lidí než dříve. Celkem Skype poradnou prošlo 40 lidí, někteří ji využili opakovaně. Když pominu Rok s tarotem, nejúspěšnější službou v roce 2016 byla osobní konzultace v Praze, právě zmiňovaná Skype poradna, dále Portrét životního partnera a výklad Do podrobna rozeberu váš vztah. Toť ke statistikám.

Pro rok 2017 plánuji setrvat u stejného pracovního režimu – výklady karet, cesty do Prahy, youtube, tvorba, Skype poradna s tím, že bych rád připravil rozšíření Kudykamu o další vlákna, po kterých by šlo jít, vypiloval některé z nabízených produktů a rád bych se zaměřil také na psaní e-booků na žádaná témata. Tak doufejme, že zdraví bude sloužit, že energie bude dost, stejně jako nadšení a vytrvalosti. A to bych přál i tobě, aby ten rok 2017 byl jakýsi přeješ, aby se ti zadařilo v tom, co děláš, zkrátka – aby vyšly tvé plány.

Než ale přijde rok 2017, jsou tu ještě Vánoce – a ty víš, že toto je poslední dopis před Vánoci, poslední dopis tohoto roku. Proto – a nejen proto – ti posílám hodně lásky, vděčnosti, srdečnosti a vlídné pohlazení. Ať jsou tvé svátky požehnané!

Budu se těšit na další psaní pro tebe 12.1.2017!

S láskou a úctou se pro tento rok loučí
Rajneesh Pranapati, mistr reiki učitel

AKTUÁLNĚ NA YOUTUBE:
4. adventní Léčivý Kartopád #3.39 – výklad karet na týden od 19.12.2016 – 8.1.2017

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 632 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.