Čtvrteční dopis – 29.6.2017 – Ohlédnutí

Namasté příteli,

Dnes začnu verši, protože má první slova čtvrtečního dopisu byla: Ohlížím se zpět.
 
 
V hodině, v které ohlédl se zpět
(mávaly šátky jilmů na úbočí)
můj milý bratr za mnou naposled,
b y l y  m é  s l z y  v ě t š í  n e ž  m é  o č i.

Marina Cvetajeva, z Vyprávění o Soněčce – Vyznání  na dálku

 
 
     Prociťuji vděčnost právě dnes. Je to právě rok a půl, co mě finančně podpořili mí odběratelé na youtube, abych mohl pokračovat v tvorbě videií dál. Zdá se to neuvěřitelné, jak ten čas letí. A já doufám, že mí patroni, kteří se zasadili o to, aby youtube kanál Všechny barvy života pokračoval, nelitují a výklady, které dělám jim nadále pomáhají.
     Tento týden se mi zdál energeticky velmi náročný. Pracoval jsem s archanděly, zkoušel nové druhy energetické ochrany a snad je to tím, že pracuji pomocí vizualizace, přicházím tím o část své mentální energie (Myslet bolí, řekl někdo). Nevím jak kdo, ale já to mám tak, že potřebuji:

1) Nejdřív zjistit, co se děje
2) Stanovit svůj terapeutický plán
3) Plán uskutečnit

     Zjistit, co se vlastně děje bývá někdy docela obtížné. Ty samé příznaky mohou mít jiný den, zcela jiné důvody. Často při chůzi, kdy nemyslím na to, kam jdu, namotávám energii přítomné skutečnosti do prstů, pak z nich odhazuji to, co se mi nezdá relevantní a nakonec, když jsem uvnitř sama sebe, vím. A ono vím, mi dává klid. Jakoby někdy skutečně stačilo jenom vědět. Když vím, co se děje, mizí panika.

Stanovit terapeutický plán se mi zdá vždy nejjednodušíí pro druhé lidi. Sám sobě si musím říkat věci nahlas, ale teprve tehdy, když jsem spojený se svým Vyšším Já. Někdy, zvláště hodně často se mi to stává dvě hodiny před začátkem Skype poradny, začnu „uklízet“, i když to slovo uklízet není ani tak přesné – vcelku mám pořád uklizeno… Spíš – přerovnávám věci, proměňuji oltář, pohybuji energiemi (je to něco jako když po delší době proměníš řád své kuchyně, nějak ji přestavíš a pak půl roku chodíš pro vidličku do druhého šuplíku, kde už jsou dávno pytlíky na led), nebo změním obločení, v mžiku se změní moje energie.

     Čím menší prostor, tím větší je potřeba hýbat energiemi, alespoň u mě. Vzpomenu-li se na Oslovice a na svůj tří roční pobyt v úzké nudličce – často jsem měníval oblečení, roztahoval závěsy a opět zatahoval. Snažil jsem se, aby energie byly v pohybu…
     A to uklízení má tedy za cíl začít hýbat energiemi, tedy i těmi svými a pozorovat je… A tím, jak věcem dávám nový řád, usazuje se ten nový řád i ve mně.
     A někdy je třeba vytvořit skutečně víc Světla, než obvykle. A teď myslím duchovní Světlo. To Světlo, skrze které proudí informace a láska a pravda a… proto mám na oltáři ty své veliké svíce, ale i jinak po bytě mám místa, kde zapaluji svíčky a vonné tyčinky. Potřebuji to…
     A když vím, co se děje a udělám si pořádek v energiích, pak většinou už přijde, co je potřeba.
     Tento týden byl těžký, zdálo se mi. I přesto, že člověk udělal přesně to, co jsem napsal, tak zůstávala ve vzduchu viset všudypřítomná tíha. Až se mi z ní zavíraly oči. Hle, však z té tíhy zrodilo se mnohem více odhodlání…
     Zjistil jsem, že ta tíha byla způsobena odkládáním jednoduchých vizí – Teď běž a zacvič se. Teď napiš email. Teď uvař. Teď. Teď. Vlastně to byl týden promeškaných TEĎ. A když jsem si to uvědomil, tíha se zdála být bezpředmětná. K tíze se váže lenost nebo neochota něco udělat. A i já jsem byl překvapený, že z té tíhy jsem se vypotil na cardiu. Že ta tíha byla jak mrak, který se stlačoval přes korunu hlavy do čela, kde se městnal, jak nějaký zmuchlaný deštník.
     Mám lidi v Silném transformačním procesu. Dostávají ode mě pokyny. I já se těmi pokyny řídím. Mají spát s krystaly mezi prsty na nohou? Spím i já. Mají dělat to či ono? Dělám to. A přesto všechno – ve vzduchu ta tíha!

Tak tedy plán. Jaký je můj plán?

     Vybavuje se mi spoustu souvislostí…
     Vím, jaké to je, když je člověk bez koruny a nemůže se pohnout kupředu:
     Parfém Medicinewoman mi stojí na oltáři. Dívám se na něj. Dělá mi radost. Protože jsem kartář, rozhodl jsem se tento týden rozšířit svou sbírku karet o další kousky. Po letech jsem si objednal nové boty – a dokonce takové, o kterých se mi kdysi zdálo, ale tenkrát se ještě nevyráběly. Už víc než měsíc čekám na další zásilku, ale nepřichází. Mamince už dorazily šaty Mychiel, mám z toho snad větší radost než ona. Konečně mi přišlo razítko Všech barev života. Také dnes zazvonila pošťačka s nečekaným balíčkem. A protože se mi definitivně rozpadla moje oblíbená halena, objednal jsem si podobnou ze stejného materiálu. Jsem vděčný za to, že jsem si mohl pořídit tyto věci.

Vím, jaké to je, když je člověk nemocný a nemůže zlepšit svůj stav:

X-tý týden tréninku, už se mi ta čísla motají v hlavě. Pobolívá mě achillovka, po večerech si ji dávám do obkladu, stejně jako úpon tricepcu a zápěstí, které jsem si pohmoždil talířem, který jsem se snažil chytit – ach, kdybych nechytal, co mi jednou z ruky vypadlo – dnes by mě nebolel ani ten úpon na tricepsu, který jsem si pohmoždil kdysi před lety v Oslovicích, chytajíc překlápějící se kolečko. Malíček mám z toho pochroumaný dodnes taky. A kdykoliv vidím někoho s berlemi, otevírám dveře, protože se v myšlenkách vrátím k autohavárii, kdy jsem jako spolujezdec prolít přes přední sedadlo hlavou do skla /ne, vzadu pás nebyl, bylo to sportovní auto!/ a udělal v něm ďůlek. Pár měsíců jsem prochodil s berlemi ulicemi Písku. Je to dávno, ale ta vzpomínka je živá.
      Vím, jaké to je.
     Sedím na balkoně, zapálím si tabáček…
     Koukám…
     – Aha! Víc vílí energie!! Víc jásat!!!
     A pak mě druhý den překvapí žena v tělocvičně, skákajíc na běžícím pásu jak veselá laň, zatímco já supím a pot ze mě stříká do všech stran.

 

S láskou
Rajneesh Pranapati, věštec
 PS – Víš že stále lze objednávat VŠECHNY výklady? Stačí přejít SEM a vybrat si z probíhajícího pásu výkladů…
NA YOUTUBE:

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.