ČTVRTEČNÍ DOPIS OD RAJNEESHE

Kuku. Kuku. Kuku.Každý čtvrtek v sedm ráno ti přinesu dopis od Rajneeshe. Tedy, pokud ho napíše, což obvykle dělá. Abych ti ho mohla ale přinést, potřebuji od tebe vyplnění formuláře níže včetně zaškrtnutí všech souhlasů – jinak ti ho bohužel nebudu moci doručit – a to by byla jistě škoda.

Vstup tedy do Kudykamu. Navíc ti to přinese inspirační kapky od Rajneeshe.

A teď už je tu pár řádek přímo od Rajneeshe:

 

Vyplněním formuláře po pravé straně vstoupíš na cestu ke Kudykamu, kde si intuitivně vybereš svou cestu. To ti napoví, jakým způsobem na sobě můžeš pracovat, a také jakým způsobem mohu být nápomocný já tobě. Dostáváš tipy k osobní práci a také informační emaily, kdy jsem pro tebe k dispozici, proto věnuj pozornost pečlivému vyplnění všech kolonek formuláře, aby ti chodily jen ty emaily, o které skutečně stojíš.

Budu se těšit na tvé „odvážné Já“ na druhé straně – na toho, kdo spolu se mnou chce odložit svá PROČ a PROTO, své zaběhlé ZVYKY, NÁVYKY a chce se tak vrhnout do TRANSFORMACE SEBE SAMA.

Cesta bez návodu – inspirační kapky pro vylepšení tvých vibrací a to jak pro začátečníky, tak mírně pokročilé i pokročilé. Ovšem jakou cestu si vybereš pro svou transformaci, to já nevím. Třeba zvolíš „úder rákosky“ nebo „vlídné pohlazení“ skryté za energií krystalů.

Svou cestu vybereš velmi intuitivním způsobem. Každá se skrývá za určitým krystalem, ale tvůj výběr přijde ve správný čas. Do té doby můžeš vylepšit svou cestu doplněním šťávy v mých on-line kurzech, službách či při osobním setkání.

Pomocí „Namasté“ tě vítám u sebe, je to vzpomínka na cesty po Indii. Pomocí „O´beza Yade“ se s tebou loučím, je to požehnání na tvou cestu 59 andělů hvězdného Avalonu a říká: „Ať jsou tvé kroky požehnané, bez ohledu na to za jakých okolností jsme se rozešli.“

Tvá cesta „Všemi barvami života“ za KUDYKAMEM je ti otevřená ZDARMA, nechej se inspirovat a přeměň svou agresi v mír. Po registraci budeš přesměrovaný na stránku s úvodními pokyny, jak stvrdit naše on-line přátelství. Prosím věnuj tomu náležitou pozornost.

Těším se na tebe na druhá straně.

S láskou Rajneesh

KUDYKAM S RAJNEESHEM

Dlouhodobá a komplexní péče on-line od Rajneeshe zdarma

  • Proč mám jako správce oprávněný zájem získat od tebe následující údaje?
    Křestní jméno, abych tě mohl oslovit a také ti poslat přání v tvůj svátek. Příjmení, abych dokázal rozlišit dvě osoby stejného jména od sebe. Duchovní jméno proto, abych ctil tvou duchovní tradici. Tituly, abych ctil tvé vzdělání. Narozeniny, abych ti mohl poslat blahopřání k narozeninám a také proto, abych mohl pracovat energeticky na dálku. Město a kraj z toho důvodu, abych ti mohl dát vědět, že cestuji do té oblasti a mohli se tak setkat a také proto, abych věděl, odkud jsi.
    Toto vše vnímám jako opodstatněné, pokud o tebe chci dlouhodobě a komplexně pečovat. Chci vědět více
  • Přeji si komplexní a dlouhodobou péči v podobě Kudykamu, která zahrnuje např. přáníčko k svátku, narozeninám, ale také tvé čtvrteční dopisy (nebo zprávičky v jinou neobvyklou dobu). Mám zájem případně i o tip k osobní práci, nemusí se jednat o tvé know how. Chci vědět více
  • Chci, aby se mi od Všech barev Rajneeshe Pranapati zobrazovala jen relevantní reklama na to, co mě zajímá (primárně produkty z dílny Rajneeshe – od výkladů karet, dálkových procesů, on-line seminářů po novinky). Proto souhlasím s cílením reklamy na emailovou adresu. Chci vědět více

Formulář byl odeslán, děkujeme.

 

 

 

 

 

 

 

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 632 posts and counting. See all posts by Rajneesh