Duchovní dotazování

Jdete svou duchovní cestou sami a nemáte s kým probrat své pochybnosti?
Je vaše duchovní cesta neuspořádaná a jste plni pochybností?
Jdete cestou reiki a nových energetických systémů, ale ztratili jste se v přehršle možností?

DuchovniDotazovani-main

V emailové korenspondenci rozložené v čase:
Popisujete své potíže, které zažíváte ve své duchovní praxi
Sdílíte své pochybnosti, nevědomost, které vás zatěžují
Ujasňujete si svou cestu díky emailovému rozhovoru

Emailová korespondence je v současné době odpovědí na novodobé problémy spirituálního růstu „na dálku“. V rychlo kurzech člověk nabývá znalostí a vědomostí, ale hůře je už praktikuje ve svém životě. Duchovní stezka je však pro každého jiná – každý se potýká s jinými věcmi na základě svých vlastních životních podmínek, zážitků na duchovní cestě, podle toho, kým je provázený či není. V době duchovní expanze a získávání mistrovství na dálku však vzniká mnoho nedorozumění a to i na vlně vzájemné komunikace se stejně smýšlejícími lidmi. Rychlost doby znemožňuje hlubší sdílení či hlubší sdílení není možné tváří v tvář, když jsme ovlivnění nevědomými bloky – a stejně tak sdílení na dálku skrze emailovou korespondenci může věci rozkrýt, protože na dálku se společné energie letmo dotýkají a člověk jde víc do vnitřního usebrání nerozptýlen vnějším zdáním.

Duchovní dotazování formou emailové korespondence je nezávaznou diskuzí – nevázanou časem, odpovědi přichází ve správný čas, když adept uzrál.

Zradil tě současný systém dálkových zasvěcení?
Nevíš, co si máš počít se zasvěcením, které jsi absolvoval?
Chybí ti informace, jak postupovat?
Cítíš se v pasti duchovní cesty?
Jsi zmatený či nerozhodný ohledně svého duchovního růstu?

Následujte svou intuici, sdílejte své pochybnosti. Budu s vámi sdílet svá poznání, své vědomosti a zkušenosti ze své duchovní poutě. Ať už jste na začátku své cesty či pokročilí mistři, kteří by chtěli rádi posdílet své zkušenosti, máte nyní prostor…

NEŽ SE ROZHODNETE
Duchovní dotazování je první služba formou „předplatného“. Sami si volíte, jak službu dlouho odebíráte. V rámci měsíčního předplatného máte možnost sdílet, co vám chodí jednou týdně. Na každý svůj email obdržíte odpověď průběžně v týdnu a to dle naladění.

 

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

 

GDPR
Nakoupením v e-shopu Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati  souhlasíš se ZÁSADAMI GPDR, zpracováním osobních údajů a souhlasíš s obchodními podmínkami.

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 641 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.