Emailová konzultace

emailova-cardleft

Máte různorodé otázky, na které chcete znát odpovědi? Domníváte se, že výklad bez položené otázky není pomocí? Potřebujete mít pevněji sevřené informační pole? Chcete diktovat, na co má orákulum odpovídat? Emailová konzultace vám tento luxus nabízí.

V rámci emailové konzultace můžete položit 5 dotazů. Tyto dotazy vepište do pole Poznámka ve formuláři dole pod tímto článkem.

Při emailové konzultaci používám tarotové karty, automatickou kresbu, karty Grožnjanského mysteria a své intuitivní schopnosti. Veškeré informace, které budete chtít sdílet, jsou samozřejmě zcela důvěrné.

cobudevasimziskem-cardleftDOZVÍTE SE A ODNESETE SI:
odpovědi na vaše otázky
vhled do vaší situace
osobní nadhled
vhodné varianty řešení vašeho problému

cojeste-cardstackedEmailová konzultace není vhodná pro ty, kteří mají potřebu se o svých problémech „rozepsat“. Nedokážete-li v tuto chvíli jasně zformulovat své dotazy tak, aby se skutečně jednalo o otázky – tedy s otazníkem na konci.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3
+ očíslované dotazy

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Děkuji.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

 

GDPR
Nakoupením v e-shopu Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati  souhlasíš se ZÁSADAMI GPDR, zpracováním osobních údajů a souhlasíš s obchodními podmínkami.

shadow-ornament

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.