VOUCHER – Exkluzivní výklad na rok 2021

EXKLUZIVNÍ A POCTIVÝ VÝKLAD OD RAJNEESHE NA ROK 2021
NYNÍ JAKO VOUCHER


Informace k voucheru

V momentě, kdy vaše platba dorazí na účet, dorazí vám na email doklad o zaplacení s kódem a odkazy pro vyzvednutí voucheru. Tyto údaje můžete lehce přeposlat člověku, kterého chcete tímto výkladem obdarovat. Voucher je platný do 31.1.2021 s ohledem na typ výkladu.

V emailu nalezneš také šablonu voucheru ke stažení, kam už můžeš vyplnit jméno obdarovávaného a buď mu ho vytisknout nebo přeposlat spolu s údaji na email.
Hodnota voucheru je stanovena na 1300,-Kč – bez ohledu na to, zda bylo objednáno doložení potvrzovacích karet či nikoliv.

Co tedy vyplnit do objednávky oproti klasickému objednání, kdy výklad objednávám sám pro sebe?

1) Fakturační údaje – od jména, příjmení, adresu, telefon, email – zkrátka všechny pole vyplňte jako obvykle – tedy na sebe.
2) Jméno, příjmení, datum narození osoby pro kterou voucher kupujete napište do pole POZNÁMKA (datum narození – číslo duchovní vývoje a další) – číslo duchovního vývoje nevyplňujte.
3) Na email mi nezapomeňte poslat jeho fotografii!


UPLATNIT VOUCHER

LZE I ODSUD


 

Výklad na rok 2021 přinese různé vhledy a pohledy na vaší situaci. Karty nechávám volně promlouvat, nahlížím do různých oblastí vašeho života, od zdraví, peněz, práce, lásku po štěstí. Nenechávám se ve výkladu svazovat formou, každý výklad si vyžádá svůj osobitý přístup. Někde sáhnu k diagnostice negativních energií, někde k automatické kresbě k vhledu do čaker, někde přihodím dálkovou péči, dotáhnu karty duše, truchlení. Výklad, který ukáže nastavení, se kterým do roku 2021 vstoupíte, ale také situace, se kterými se potkáte a s kterými budete bojovat. Jak se na rok 2021 máte připravit, co máte zohlednit, na co dbát zřetel obzvlášť a čemu se vyvarovat. Vymaluji léčivé symboly, požehnám vašemu roku, vyčistím od negativní energie výklad karet – šalvějí, kadidlem, prohřeju energií koshi zvonku. Výklad na rok 2021 je meditativně-léčivým výkladem, který vám pomůže v roce 2021 ustát těžké situace – bude pro vás místem, kde si můžete dočerpat energii, nadhled, ke každému výkladu vytvořím energetickou schránku a zapíši do Velké knihy zasvěcení spolu s léčivými symboly. Všechny výklady pak v roce 2021 budou pod ochranu Melchizedeka, kterému tento výklad zasvěcuji.

 


CO OBSAHUJE KAŽDÝ VÝKLAD:
Vhledy a pohledy do roku 2021
Vhled do zdraví, peněz, práce, lásky a štěstí
Základní diagnostiku negativních energií
Vhled do čaker
Dálková péče
Léčivý symbol
Meditaci s koshi zvonkem
Očištění uvolněných energií z výkladu pálením kadidla či šalvěje.
Zasvěcení výkladu Melchizedekovi a zápis do Velké knihy zasvěcení


GARANTOVANÁ DÉLKA VÝKLADU 40 MINUT


Výklady zpracovávám postupně, dle pořadí úhrady objednávek. Zasedám nad ně v momentě, kdy cítím, že se otevírá vhled a nechávám karty volně hovořit. V případě, že se sejde větší množství objednávek dovoluji si překročit čekací dobu.


Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny


PROSÍM PO ODESLÁNÍ OBJEDNÁVKY TAKÉ
O ZASLÁNÍ FOTOGRAFIE TVÁŘE NA EMAIL info@rajneeshpranapati.net


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne