FAQ: K odrušení negativních energií 012 Přesvědčení, vzory I – K meditaci

Milá duše,
pracoval bych tak, že bych se zaměřil na delfíny skákající z třetího oka do srdce. Právě tato energie by měla budovat tvou představu. Je možné, že se ti dům zobrazí na chvíli. Přinese ti to radost. A zase zmizí. Je to v pořádku. Možná, že v další dny se ti dům neukáže. Cítím, že v tom potřebuji lehkost, když mám takhle pracovat. Ne se trestat, že mi to nejde.

a) dokud ti přijde, že tvé základy nejsou pevné
Otázkou je, zda ti přijde, že tvé základy nejsou pevné (tvé vlastní)

b) dokud ti bude chodit, že dům potřebuje pevnější základy

Chodí mi, že když nám intuice frčí, žijeme šťastný život (máme pořešenou práci, koníčky, vztahy s lidmi atd.), tak to bereme jako samozřejmost a když k tomu připočítám schopnost nahlédnout dál (pocitově, vidět své možnosti v rámci měsíce, dvou) – pak je to víc než má obyčejný člověk (rozuměj člověk, který práci pořešenou nemá atd.)

Když nevím, co mám dělat, obyčejně se ptám sám sebe (a mám to pomyslně u počítače pořád pověšené) Co by měl být můj další krok a pak jdu a udělám ho. A tak pořád dokola.

Když nevím, kam mám jít, většinou požádám někoho o vhled (většinou je to v době, kdy se láme éra), např. než jsem opustil Budapešť, nechal jsem si udělat vhled od Naveeny. Když jsem teď cítil potřebu vidět dál, požádal jsem Coreyemmah.

Jednoduše řečeno, rozlišuji, co se se mnou děje.

Když procházím procesem vnitřní změny, tahám si šamanské karty, abych měl jednoduchou medicínu pro teď a tady.

Když procházím vnějšími změnami, nechávám si dělat vhledy.

Když potřebuji pořešit vztahy, tahám si na ně karty (a podle hloubky volím druhy výkladů), dělám to sám…

Když nevím kudy kam v duchovní cestě, volím mystéria (svatý Grál, Mayské orákulum)

Když cítím, že mé energie jsou nízké, kartami je vytahuji co nejvýše (jdu pak od čakrových karet po andělské, mistrovské) a jde mi jen o rozšíření vnímání svých energií, informace jsou druhotné.

Padlé andělé, andělé hvězdného Avalonu a GM tahám v momentě, kdy nechci pohled z vnějšku, ale přesto potřebuju nějakou radu, kterou neumím zformulovat.

Když jsem zkroušený životními zkouškami, hledám vizi, jak to jde a jak to umím.

Napadá mě ještě i-ťing.

S láskou
Rajneesh