FAQ: K odrušení negativních energií 022 Manipulace I – Vrať se k procesu

Milá duše,
požádej si, ať ti chodí představy – kdo všechno. Přišel ti herec? Nepřišel ti náhodou. Jak říkají pokyny:
dokud ti chodí „protějšky“ do meditace

Tzn. Protějšky ti začaly chodit, jen ti to přijde absurdní.

Cílem růžové tkanice je – viz pokyny:
Pozoruj, co to dělá s druhým člověkem – odvrací se od tebe? Dívá se na tebe a usmívá se?

Cílem není posoudit, jestli to, co děláš (tkanice) je dobré nebo špatné. Cílem je pozorovat, co to dělá s druhými. Třeba ti herec dá najevo, že se mu to docela líbí. Zajímavé zjištění, viď? Já když se na tebe ladím, cítím, že je teď třeba nechat čas, aby se věci usadily, nebude teď nejlepší honem do něčeho vstupovat. Cítíš-li, že tam přebývá vztek, něco nezpracovaného, vrať se ještě k procesu, kterým jsi prošla – vrať se k meditacím, na které jsi neměla sílu. Požádám si o harmonizační léčení, dej tomu tak ještě týden a pak to nech. Uvidíš, jak to bude ještě pracovat. Kdybys teď vstoupila do dalšího, asi by ses v tom ztratila, jen by ti přibyla další technika, další oblast a já cítím, že z toho ještě nemáš utíkat.

Zkus to podpořit ještě symbolem Příslušnost – namaluj si ho na chodidla a kresbu obnovuj každý večer. Postarej se o to, aby se posilovalo vědomí spojení s duchovními předky. Čerpej od nich podporu a sílu, aby se vrátila tvoje osobní síla a statečnost…

Pokud máš možnost, každý večer v týdnu použij vykuřovadlo (které ti je příjemné) v poměru – jeden uhlík – tři hromádky vykuřovadlo na obytnou plochu. Pak můžeš uhlík namočit. To by mělo očistit prostory, naladit psychiku.

Ještě mi tam k tobě chodí mantra RAM NA DA SA na noc během spánku.

Svíčka na oltáři každý večer by byla fajn.

Modlitba za mír…

A to by stačilo.