GM: Izolační konzultace

Video slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Video bude doplněno

izolace-ringspiralbinder

 

Neodvážíte se říct svůj názor? Nenacházíte odvahu projevit se?
Brání vám něco se vyjádřit? Zkoušíte v sobě něco potlačit?
Bouří se ve vás něco? Čeho se nejvíce obáváte?
Co ve vás touží po lásce? Jste osamělí?

V GM:IZOLAČNÍ KONZULTACI zjistíte, co se děje ve vašem čakrovém systému, jak se odráží jednotlivé bloky v situacích, které řešíte a jak zabarvují jejich charakter. Dozvíte se, jakým způsobem vás ovlivňuje roční vibrace dle data narození, pod vlivem kterých karmických uzlů jste, jakým způsobem ovlivňují vaší osobnost. Léčivý potenciál Grožnjanského mystéria uvede věci do chodu a pro následující měsíce si odnesete náhled z karet.

V GM:IZOLAČNÍ KONZULTACI pracuji pomocí automatické kresby, využívám učení Grožnjanského mystéria a tarotové karty. Pozornost zaměřuji do oblastní daných vaší objednávkou, co vás zajímá a do oblastí zamčených karmickou zátěží.

cobudevasimziskem-cardleft


Může dojít k vyjasnění komplikovaných situací a okolností odstraněním předchozích blokád. Přehodnocení dosavadních představ o vašem světě a jeho fungování se můžete zbavit negativního očekávání či jednání, které bylo blokované strachem. Konfrontací se svými vnitřními bloky získáte více moudrosti pro sebe.

cojeste-cardstackedPodstatou tohoto setkání je vyjasnit vaše sporné záležitosti, najít řešení vaší situace, objevit nový úhel pohledu, který přinese úlevu. V některých případech je GM:IZOLAČNÍ KONZULTACE doplněna o léčení čaker, karmickou očistu či jsou použity jiné techniky, aby došlo k plnému uvědomění nových poznatků a jejich začlenění do praktického života.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

4) Na email info@rajneeshpranapati.net mi napište, co řešíte

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

 

GDPR
Nakoupením v e-shopu Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati  souhlasíš se ZÁSADAMI GPDR, zpracováním osobních údajů a souhlasíš s obchodními podmínkami.

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.