GM: Izolační konzultace

V GM:IZOLAČNÍ KONZULTACI zjistíte, co se děje ve vašem čakrovém systému, jak se odráží jednotlivé bloky v situacích, které řešíte a jak zabarvují jejich charakter. Dozvíte se, jakým způsobem vás ovlivňuje roční vibrace dle data narození, pod vlivem kterých karmických uzlů jste, jakým způsobem ovlivňují vaší osobnost. Léčivý potenciál Grožnjanského mystéria uvede věci do chodu a pro následující měsíce si odnesete náhled z karet.

V GM:IZOLAČNÍ KONZULTACI pracuji pomocí automatické kresby, využívám učení Grožnjanského mystéria a tarotové karty. Pozornost zaměřuji do oblastní daných vaší objednávkou, co vás zajímá a do oblastí zamčených karmickou zátěží.Může dojít k vyjasnění komplikovaných situací a okolností odstraněním předchozích blokád. Přehodnocení dosavadních představ o vašem světě a jeho fungování se můžete zbavit negativního očekávání či jednání, které bylo blokované strachem. Konfrontací se svými vnitřními bloky získáte více moudrosti pro sebe.


Podstatou tohoto setkání je vyjasnit vaše sporné záležitosti, najít řešení vaší situace, objevit nový úhel pohledu, který přinese úlevu. V některých případech je GM:IZOLAČNÍ KONZULTACE doplněna o léčení čaker, karmickou očistu či jsou použity jiné techniky, aby došlo k plnému uvědomění nových poznatků a jejich začlenění do praktického života.Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny

4) Na email info@rajneeshpranapati.net mi napište, co řešíte


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne