GM: Výklad 4 pole (celoživotní výklad)

Chcete se oprostit od vlivu minulosti, minulých životů a vlivů negativních energií? Chcete průvodce na cestě životem?

4pole-cardleft

Tento výklad osvětlí skryté vlivy na život od zrození až po smrt – vlivy minulých životů, karmy rodiny, regionu a národa na váš život. Získáte úplný přehled o vlivu minulých životů na jednotlivá životní období. Dozvíte se, co se ve vašem životě již dělo, ale také proč se to dělo, jak to vznikalo a dále, jak se bude formovat vaše budoucnost na základě těchto skrytých vlivů. Jedná se o průvodce na cestě vaším celým životem.

NEŽ SE ROZHODNETE
K poslechu tohoto výkladu je nezbytná intuice a také upřímný pohled do vlastního života. Jedno bez druhého nemůže fungovat, asi jako tak, když se vydáte na cestu a díváte se pořád do průvodce, minete to, co je vedle vás.

NUTNOST 30-TI POKLON
Je vhodné provést 30 poklon za každý rok života, který jste již prožili (jedna poklona je série po třiceti pokloněních) pro získání moudrosti z toho, co jste dosud žili. Pokora, poděkování za to, co mi osud nadělil, otevře cestu k Milosti.

Delší ukázka meditace pokory
Kratší ukázka meditace pokory

PODMÍNKA VYPRACOVÁNÍ
Tento výklad lze vypracovat pouze starším 30-ti let a pouze za předpokladu, že jako první karta nepadne karmický uzel ZÁMEK. V případě, že vhled bude tímto zakázaný, peníze vracím na váš účet.

UPOZORNĚNÍ
Před výkladem 4 pole je vhodné absolvovat výklad GM: Osobní karmická síť. Poznatky z něj lze potom více ozřejmit v tomto výkladu a výklad 4 pole tak značně prohloubit.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne