GM: Karmická křížení

Video slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Video bude doplněno

V GM:KARMICKÝCH KŘÍŽENÍ se postavíte čelem skrytým zákonitostem, které ovlivňují váš život. Naleznete světlo v osobním životě a rozloučíte se zcela úplně s přežitým a nevyhovujícím.

krizeni

Chcete vyjasnit sporné body svého života?
Chcete najít směr a oprostit se od balastu?
Jste připraveni odevzdat to, co vás brzdí??

V GM:KARMICÝCH KŘÍŽENÍCH se spolu diagnosticky podíváme do vaší osobní karmické sítě či do rodinného systému a zjistíme, co vás nejvíce ovlivňuje v životě – od čeho je třeba se odpoutat a na co navázat.

VIDEO VÝKLAD GM: KARMICKÁ KŘÍŽENÍ

Video výklad vyžaduje velké usebrání jak na straně klienta, tak na straně terapeuta. V úvodní části čekejte krátkou meditaci spojenou s naladěním na vaši osobní karmickou síť. Rituální léčení. V další části se podle vašich specifických potíží podíváme buď do osobní karmické sítě či do rodinné karmické sítě. Uděláme hluboký vhled – naše energie v tomto procesu vedou vzájemný dialog. Neočekávejte tedy „nasolení informací“, ale vzájemnou výměnu. Grožnjanské mystérium vyjevuje určité informace, se kterými s vámi pracuji a spolu se snažíme o hlubší uvědomění souvislostí. V rámci GM: Karmických křížení vyvstávají na povrch esenciální informace, které vás mohou dočasně vyvést z míry. Do jisté míry pro vás může být konzultace velmi očistná a prožitková. Po celou dobu video výkladu se opírám o učení – nahlížím do speciálních skript a držím se pevně stanovených postupů – co smím sdělit, co mohu udělat pro vás jako pro klienta. Zisk GM: Karmických křížení nelze vynutit. Je třeba zachovat si klidnou hlavu, i když se celkový obraz neskládá. Grožnjanské mystérium vyjevuje své tajemství pokorně naslouchajícím.

Upozornění:
Vhledy do karmických sítí ovlivňují vaši realitu – vstupujete do obrovsky silného léčivého procesu, do kterého je zapojena celá vaše existence a změny se mohou projevit na mnoha úrovních (od pracovní oblasti, po intenzivní výměny energií v rodinném systému) Absolvováním konzultace přijímáte odpovědnost (vyšší duchovní) za svůj život.

cobudevasimziskem-cardleft


Může dojít k vyjasnění komplikovaných situací a okolností odstraněním předchozích blokád. Přehodnocení dosavadních představ o vašem světě a jeho fungování se můžete zbavit negativního očekávání či jednání, které bylo blokované strachem. Konfrontací se svými vnitřními bloky získáte více moudrosti pro sebe. Tím také může dojít k uzdravení na fyzické úrovni.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

4) Na email info@rajneeshpranapati.net zašlete následující:
Popište svou situaci, co se u vás děje. Napište jména a data narození všech členů vaší rodiny, které shledáte relevantní k vaší otázce a situaci.

Např.

Můj otec byl alkoholik, bil matku a později i mě. Když zemřel, vzrostla ve mně agrese vůči mým vlastním dětem. Obě děti jsou z předcházejícího manželství se starším partnerem. Manžel zemřel na dovolené. Moje matka těžce onemocněla a bratr Ludvík propadl alkoholu a hazardu. Já sama jsem již bez partnera, prodělala jsem několik potratů a partner mě opustil.
Zároveň se naše finanční situace zhoršila.

Jan (otec) 4.5.1949 – zemřel v roce 2010
Michaela (matka) 6.7.1975 – žije, onemocněla (rakovina)
Ludvík (bratr) 7.7.1999 – žije, problémy s alkoholem, hraje automaty
Venca (syn) 5.5.2014 – hluchý
Lůca (dcera) 6.6.2015 – často nemocná
Milan (partner) 7.7.1998 – opustil mě, nevídáme se
Lenka (já) 8.8.1997 – potraty, žiji sama
Sam (bývalý manžel) 9.9.1956 – zemřel

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[javascript][/javascript]

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.