Happy karty: 3 vdovy – co máte opustit

Video slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

HAPPY KARTY jsou „hozené karty“ dle magické pohádkové trojky.
Na vaši situaci vyložím tři karty. Tři karty dají k situaci svůj komentář. Není to vhled do minulosti, přítomnosti a budoucnosti – jak by člověka napadlo u tří karet. Jsou to rady k situaci, kterou právě řešíte.

Jakou radu vám chtějí dát karty?
Co máte vědět bez ohledu na to, jak to vidíte vy?
Chcete si ujasnit své postavení?

Dobré je mít ujištění od karet o správnosti své cesty. Je to jako nahlédnout do kompasu, zda se stále jdu správně – je to pomyslná střelka, která vás zase sladí s cestou vaší duše.

Photo6135

HAPPY KARTY: 3 VDOVY – CO MÁTE OPUSTIT

Kolikrát si říkáte, že je čas něco opustit?
Nenacházíte žádné východisko ze své situace?
Brání vám něco udělat změnu? 

Happy karty pro tento měsíc reprezentují 3 vdovy. Co vám která vdova chce povědět? Co byste měli vědět, abyste se správně rozhodli? Jakou změnu jste nuceni přijmout?

Mnoho otázek, málo odpovědí. Je třeba nalézt otázku ve správné rovině a odpovědět na ní. Vyzkoušejte vhled pomocí tří karet.

Poznámka:
Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Děkuji.

ales-spiritus-cut

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

 

GDPR
Nakoupením v e-shopu Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati  souhlasíš se ZÁSADAMI GPDR, zpracováním osobních údajů a souhlasíš s obchodními podmínkami.

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.