HAPPY KARTY: Bylo, je a bude ve vašem vztahu

Video slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

HAPPY KARTY jsou „hozené karty“ dle magické pohádkové trojky.
Na vaši situaci vyložím tři karty. Tři karty dají k situaci svůj komentář. Není to vhled do minulosti, přítomnosti a budoucnosti – jak by člověka napadlo u tří karet. Jsou to rady k situaci, kterou právě řešíte.

Jakou radu vám chtějí dát karty?
Co máte vědět bez ohledu na to, jak to vidíte vy?
Chcete si ujasnit své postavení?

Dobré je mít ujištění od karet o správnosti své cesty. Je to jako nahlédnout do kompasu, zda se stále jdu správně – je to pomyslná střelka, která vás zase sladí s cestou vaší duše.

Photo6135

HAPPY KARTY: BYLO, JE A BUDE VE VAŠEM VZTAHU

Máte šanci změnit svůj život a stát se jeho tvůrcem. V tomto případě – tvůrcem vašeho vztahu. Karty konstatují fakta, obrací se do minulosti – hledají, co zásadního jste opomenuli – nebo čemu nepřikládáte žádnou důležitost a je stavebním kamenem pro to, co řešíte ve vztahu právě teď – ať už kolegiálním, pracovním, přátelském, rodinném, partnerském nebo mileneckém.

Díváte se okolo sebe a nedokážete vyvodit nic pro změnu?
Umíte se chopit příležitosti, když vám ji někdo ve vztahu nabízí?
Co máte udělat ve svém vztahu ze všeho nejdřív?

Happy karty pro tento měsíc rychle diagnostikují příčinu vašich potíží ve vztahu a pokud žádnou nenajdou, poukáží na směr, kterým se vydat. Vhled do minulosti, vhled do přítomnosti a vhled do budoucnosti – 3 klíče ke zlepšení vašeho vztahu.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Děkuji.

ales-spiritus-cut

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

 

GDPR
Nakoupením v e-shopu Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati  souhlasíš se ZÁSADAMI GPDR, zpracováním osobních údajů a souhlasíš s obchodními podmínkami.

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

1 komentář: „HAPPY KARTY: Bylo, je a bude ve vašem vztahu

  • 11.6.2017 (15:52)
    Permalink

    Dobrý den po shlednutí výkladu happy karty mě normálně spadl kámen ze srdce mockrát děkuji.Jsem po rozvodu,tu cestu udělám jedu k sestře .Mockrát děkuji.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.