Imara reiki – dálková péče

„Příčiny našich onemocnění mohou ležet mimo náš svět vnímání, kde onemocníme, protože nám byly dány dispozice, ať už genové nebo prostředím, kde žijeme. Naše zdraví je determinováno mnoha faktory. Můžeme být nemocní, protože jsme zkrátka onemocněli či jsme měli genové dispozice, naši rodiče měli stejné onemocnění, v našem rodě se tato nemoc objevila apod. Když pronikneme hlouběji do podstaty nemocí, zjistíme, že jsou něco jako duchovní příčiny našich nemocí (Dahlke – Nemoc jako cesta) a když půjdeme ještě dál, může se nám rozkrýt nemoc jako způsob vypořádání se s naší minulostí, nejen tou, kterou jsme si sami prožili v tomto životě, ale také v polích hluboké minulosti – minulých životů. Imara reiki léčí karmická onemocnění.“
Rajneesh

Vždy je vhodné prozkoumat onemocnění z vícero stran – prošli jste náročnou léčbou a chtěli byste sáhnout do oblasti duchovních příčin – karmických zatížení? Dálková péče s Imara reiki by mohlo být pro vás. V každém případě i v opečování běžných nemocí je Imara reiki nápomocná.

V TĚCHTO 60-TI MINUTÁCH DÁLKOVÉ PÉČE
IMARA REIKI
PROJDETE

V tomto intenzivním dálkovém opečování energeticky zkontaktujeme místa, kde se vyskytuje zablokovaná energie minulých životů. Tam, kde máme svolení zasáhnout, necháme energii Imara reiki působit, aby došlo k uvolnění traumatické energie a mohlo tak dojít k opečování samotné podstaty karmické nemoci.

ales2

Dálková péče probíhá v atmosféře posvátnosti, pečuji o vás v meditaci – opečování probíhá na dálku, ležíte, vnímáte přicházející energie. Je vhodné poslouchat při léčení tichou relaxační hudbu.

shadow-ornament

Termín dálkové péče dohodneme po připsání platby na účet.
Doporučuji stáhnout si e-book Dálková zasvěcení, požehnání pro život, dle něj se můžete obdobně připravit na dálkové léčení.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 662 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.