Léčivá pyramida

 

Malý výklad Léčivá pyramida vnese světlo do vaší záležitosti a to jak doslova, tak i přeneseně.
Tažené karty na vaší situaci, na váš vztah a zároveň 7 denní léčivý proces

Tento výklad vychází z cesty Vzkříšení:
Tak co? Co se vlastně dělo těch pár posledních dní? Co se ti otevřelo? Anebo se snad něco uzavřelo (Nu, to je také možné).

     Jde o to, jakým směrem se stočily tvoje úvahy. Pro co se v tvém životě vytvořil prostor a čemu se uzavřel.

      Chodí mi, že se vlastně vytvořil prostor pro jakési nelpění, že přístupem k druhým lidem, o kterém jsem hovořil minule, tvoříš něco jako otevřený vztah s lidmi.

      Napadá mě ale, že já vždycky automaticky vztáhnu na lidi, protože mám o ně přirozený zájem. Ale co když se to netýkalo lidí, ale předmětů, symbolů, něčeho, co je pro tebe důležité?

     S tím se pojí ještě jiná myšlenka. Málokdy si připustíme, že máme svůj stín, který tvoří situace tak, že druhé lidi dostáváme do nevýhodných pozic, ve kterých je zatlačíme do rohu – a vlastně je tak zničíme, ponížíme.

      A to vše ve jménu Světla a Lásky. Něco jakože pravidla a řád jsou důležité, nebo nějaké naše hodnoty – a přes to nejede vlak. Mohou to být lidé, kteří z našeho úhlu pohledu jsou přítěží pro náš život. Třeba – neposlušní synové, neposlušné dcery, svéhlavý bratr, nezaměstnaný přítel, kolega, co dostal vyhazov. A my si vůbec neuvědomujeme, že to vše se nám může jednou dít taky.

A co když právě to, co zažíváme, není odrazem minulé skutečnosti, že si mám jen rozšířit obzory v duchovní oblasti, abych déle nesoudil ty, kterým se nedaří, ale abych dokázal ocenit, s jakou zarputilostí bojují o život, o svůj život.

     Třeba je někomu jinému něco upřeno, co není mým zájmem a z lhostejnosti k jeho potřebám přehlížím, že bych se měl o něco zasadit z neposkvrněnosti mé mysli, z čistoty mého srdce.

Možná tě někdo naštval. V hlavě se ti honí: „Dělá si, co chce!“

Ale je toto otevřený přístup k lidem? Potažmo situacím?

Snad abychom přestřihli energetickou šňůru mezi námi – mezi tím, kdo mi dělá ty velké starosti a sebou. A že bychom napojili světelnou šňůru?  To ne, to bychom zase něco spojili. Co třeba do té staré odstřihnuté šňůry, vdechnout světlo? Pročistit ji naším dechem, aby zářila!

     Když je něco nad tvé síly, připravil jsem výklad LÉČIVÁ PYRAMIDA, který ti může dát hloubkový vhled do tvého vztahu, situace a zároveň, protože je to Léčivá pyramida, dát situaci do ozdravného procesu. Mrkni.

Co si odnesete z tohoto výkladu:
Oblast lpění – na čem lpíte
Čím to nahradit – pro lepší a dokonalejší osvobození
Informaci k zapeklité situaci, kterou dáváte do procesu


Zisk je zejména v tom, že se se tazateli rozšíří vhled k jeho osobní cestě Kudykamem 2: Vzkříšení. Pochopí, co se vlastně děje v jeho situaci. Registrace do Kudykamu ZDARMA zde.

Bez ohledu na to, zda kráčíš cestou Kudykamu 2, je to léčivý proces, do kterého tímto malým výkladem vstupuješ. Je to prohrábnutí strun, které musí doznít… a to doznívání, to je to léčení.


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
Můj syn Jarda (5.4.1995) – dostane se na VŠ? Poslední dobou utíká ze školy. Zlobím se na něj. Co s tím?
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne