Mistr Merlin

Vaše duše je zkontaktována mistrem Merlinem. Symbolicky vás odemyká ze zakletí a vy tak můžete vystoupit z jezera. Uvádí vás do světa legend a mýtů, odhaluje vám vlastní prožitky. Kontaktujete se s energií druidů, věštění, magií, draky, otevírá se vám pohled do budoucnosti, harmonizuje se duše s tělem (Merlinovo znovuzrození). Je jedno, zda jste při zasvěcení něco viděli nebo ne, poselství Merlina vám bylo předáno. U těch, kteří delší dobu tápou, dochází k uvědomění cesty, najednou ví, kudy se mají vydat. Proto se zasvěcení do Mistra Merlina doporučuje těm, kteří se věnují různým druhům věštění, terapií apod. Merlin má pro každého připravené osobní poselství. Každý vidí Merlina jinak. Kouzelník přichází k lidem, kteří mají upřímnou touhu poznat božskou magii. Zdůrazňuje žákům, že tyto znalosti nesmí být nikdy zneužity ke škodě či ničení. Merlin si cení svého umění, ale podělí se ochotně s budoucími kouzelníky, kteří mají čistá, láskyplná srdce. Merlin pomáhá: s božskou magií, rituály, obřady, s krystaly, s alchymií, s prací s energiemi, léčením, s psychickými schopnostmi, s prorokováním, věštěním. Merlin zná váš problém, ještě než si ho zavoláte na pomoc. Zná i vás i nejlepší řešení vašeho problému. Mistr kouzelník jen čeká na vaše zavolání…

Předpoklad:
Žádný

Channelling: Éva Gonzor , Maďarsko a Elisabeth Gonzor-Willebrand, Německo
Dimenze: 5
Spojené barvy: zelená
Silné duchovní propojení: Obřady,mystická energie, rituály pro každodenní použití.
Oblasti, které Merlin podporuje: božská magie, rituály, obřady, práce s krystaly, alchymie, práce s energiemi, léčení, psychické schopnosti, prorokování, věštění.
Vhodné pro: kartáře, věštce, a všechny terapeuty, jež potřebují nahlédnout dále než sami umí.

Pokud jste se rozhodli pro Zasvěcení, vyplňte platební formulář níže a do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození. Pokyny, jak přijmout zasvěcení a návrh na termín obdržíte do 72 hodin od přijetí platby. Po zasvěcení obdržíte na email skripta a certifikát.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne