RAJNEESHOVA GALERIE – OBRAZY NA PRODEJ

RAJNEESHOVA GALERIE
OBRAZY NA PRODEJ

Je to zvláštní, co mi chodí u obrazů, které maluji. Tak jako jiné obrazy získávají cenu po smrti autora, mé obrazy svou hodnotu ztratí. Nepřijdou o to, co jim dáš – příběh, vzpomínky na to, co jsi se mnou prožil nebo neprožil. Přijdou ale o mě za obrazy. Můj otisk za života, příjemnou energii snad. Odraz mé duchovní práce a pohody. To, co získáš je to, co obrazům věnuje ShenShu věštba – tedy příběh obrazu. To, co tě na obrazu vlastně tak láká. Nějaký archetyp, osud, co tě volá, abys sis prožil a odžil.


 

Ztracen v horách
Akryl na plátně
Rozměr 120x70cm

Hledám cestu domů, ale znovu jsem se objevil tam, odkud jsem přišel. Horská stezka je klikatá, loďka od břehu zmizela, není kudy se dostat zpátky. Bouří, blíží se sněhová vánice. Ztracen v horách…

Cena 5300,-Kč (bez dopravy)


Padající bolidy
Akryl na plátně (fosforeskující)
Rozměr 60×120 cm
Ještě než dorazím domů, vesmír mi dává znamení – bolidovou spršku. Zakrývají ji větve stromu a já pospíchám, abych je zahlédl. Pak se ale zastavím a pocítím vděčnost – mám se kam vracet.

Cena 8100,-Kč (bez dopravy)

*

Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.

Objednáš-li si svůj obraz, zavolám ti, abychom se domluvili na tom, jak si ho předáme. Možné je navštívit mě v mém ateliéru, nebo obraz dovést, pokud nejsi až z velké dálky, či lze obraz poslat poštou.


Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne