ONE 20: Apatie

ONE-ringbinderstanding

Tento 14-ti denní dálkový proces je tu pro ty, kteří chtějí odčistit svou neschopnost dodržet to, co slíbí, chtějí vystoupit z kola „přísaha – nenaplnění slibu“.

ABSOLVOVÁNÍM 14-TI DENNÍHO DÁLKOVÉHO PROCESU
ONE 20: APATIE
ZÍSKÁTE:

1x  úvodní pokyny pro vlastní práci ve formátu PDF
1x závěrečná zpráva ve formátu PDF

apatie-magazinestack

Tyto pokyny vám pomohou jednoduchým způsobem vstoupit do tohoto dálkového procesu a uvědomit si, co způsobuje apatii a jak jí čelit.

apatie-kindledx

A CO VÁS ČEKÁ?
1) 14 dní doporučené meditace dle pokynů
2) Odrušení energie apatie
3) Vlastní práce s osobním materiálem
4) Stanovení praktických kroků
5)  Upozornění na chyták

NEŽ VSTOUPÍTE DO PROCESU:
Na cestě Odrušení negativních energií může dojít k uvědomění, že za svou situaci můžete naprosto sami, protože jste byli ochablí, neboť jste lhostejnosti a líní.  Náprava vyžaduje důraznost i oběti z vaší strany. Ve snaze o nápravu je třeba podstoupit riziko, což tento proces je. Čím více v sobě pěstujete lhostejnost a lenost, tím více vám v tomto procesu budou čistící energie podrážet nohy.

Pokud jste se rozhodli pro tento 14-denní dálkový proces,
vyplňte platební formulář níže.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[javascript]

shadow-ornament

 

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

2 komentáře: „ONE 20: Apatie

  • 9.7.2017 (11:44)
    Permalink

    Milý Raineeshi Pranapati, nevím, zda vykat nebo tykat, ale dlouhou dobu jsi- jste mým průvodcem v mé těžké situaci. Ano, zvolila jsem pomoc proti apatii. Tu cítím už dlouho. Ale daří se mi někdy „zmobilizovat“ síly…a tzv žít. Spíš bych se zařadila mezi ty, co mají strach…léčím se s depresí, jsem půl roku v neschopnosti, prošla jsem šikanou…dnes nemám moc sil napsat víc. Snad jen mám 30 letou dceru, žije a vdala se do Francie….Alenka,Marc. Jsem rozvedená 17 let…10 let jsem žila a pečovala o kamaráda kvadruplegika na vozíčku…Alenka prošla 5letou anorexií. Já měla v 17letech těžký úraz páteře…Teď je mi 54 let. Ale až na velké bolesti, chodím a vždy jsem zvládala víc, než bylo témě v lidských silách a s radostí..ta je mi vlastní, zrovna tak, jako vnímat i to vážné a vydržet..Někam se to ztratilo.Raději už nebudu pokračovat. Prostě mi došly síly a nemám sílu, nějak se zase vymanit ze smutků, strachů, bolestí a neřešitelných situací. Jste pro mne tím, kdo mi svým nádherným odrazem duše, úsměvem a moudrostí pomáháte. Děkuji, Alena

  • 9.7.2017 (11:51)
    Permalink

    Přeji pěkný den.AM

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.