Orion

orionthickbook

Nejvyšší energie, přicházející v současné době na Zem jako pomoc od světelných bytostí při řešení každodenních problémů.

Každý hledá neustále odpovědi na některé otázky a odpovědi na to,co a proč se děje s jejich životem a hlavně, jak si pomoci, jak tyto odpovědi najít. Odpovědi začínají přicházet, jakmile vaše mysl bude propojena s vaší duší. Zpočátku všechny  myšlenky vaše ego zavrhuje, ale postupně se začíná vylaďovat na toto spojení a jakmile je tento kanál  naladěn, začíná proudit energie. Abyste lépe vnímali tyto myšlenky a snadněji rozlišili ty, které vám posílá vaše duše, použijte symbol, který toto spojení a správné rozlišení velice podpoří. Určitě budete překvapeni, jak účinný je. Jedinou podmínkou však zůstává vaše naladění se na své vyšší já. Naladíte se pomocí tohoto symbolu a pak již budete přijímat myšlenky a odpovědi na svou otázku. Nemusí se vám to dařit ihned, ale záleží pouze na vás, jak si povedete.

Energetický systém, který je uveden  níže, pracuje na stejném principu, jako tento. Stačí pouze vložit tyto energie zasvěcením do vašeho těla a následně pracovat s touto energií. Naleznete zde energetické symboly na většinu svých problémů. Budou při vás stát světelné bytosti, aby vám pomohly v tomto procesu hledání a řešení vašich problémů. Zažijete opravdu povznášející pocit, až uvidíte, že v situaci, ve které jste nemohli najít řešení, se již dokážete s přehledem orientovat a dokonce už víte, jak ji řešit. Systémy vám mohou pomoci, ale další je již jen ve vašich rukách, jak se svým životem naložíte.

Souhrnné informace o zasvěcení:
Orion je určen všem lidem, kteří jsou nuceni žít svůj život úplně jinak, než sami chtějí. Tyto energie působí velmi silně a pomáhají lidským bytostem, aby se na Zemi cítili opravdu jako doma. Jeho energie mají barvu zelenou a jejich působení je celoživotní. Orion působí také meziplanetárně. Systém obsahuje 10 symbolů.

Na objednání

PŘEDPOKLAD:
BEZ SKRIPT!!!
U mnoha zasvěcení je podmínkou předchozí zasvěcení do jiného systému. Pokud nesplňujete podmínku, zasvěcení neproběhne.
Předpoklad není (Nemůžeš zasvěcovat)
Mistr reiki učitel (Můžeš zasvěcovat)

Pokud jste se rozhodli pro Zasvěcení, vyplňte platební formulář níže a do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození. Pokyny, jak přijmout zasvěcení a návrh na termín obdržíte do 72 hodin od přijetí platby. Po zasvěcení obdržíte na email skripta a certifikát.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 [javascript][/javascript]

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 659 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.