SKYPE PORADNA

 PROHLÁŠENÍ
Pokud jsi u mě nikdy nenakupoval,  přečti si pro informaci toto prohlášení.

UPOZORNĚNÍ PRO KLIENTY ZE ZAHRANIČÍ
Při nákupu do zahraničí se účtuje pro státy EU tzv. přenesená daň, e-produkty jsou účtovány s DPH daného státu EU. Tím může dojít ke zvýšení či ke snížení výsledné ceny v závislosti na rozdílu výše DPH daného státu EU. Vezmi v potaz, že cena pro jednotlivé státy EU a ve světě je odlišná než pro český trh a není založena na přepočtu dle kurzovního lístku.

ELEKTRONICKÁ EVIDENCE TRŽEB NA TOMTO WEBU SPUŠTĚNA
Podle zákona o evidenci tržeb jsem povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň jsem povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin, eviduji-li tržby v běžném režimu. Pokud eviduji tržby ve zjednodušeném režimu, pak jsem povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně nejpozději do 5 dnů.

GDPR
Nakoupením v e-shopu Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati  souhlasíš se ZÁSADAMI GPDR, zpracováním osobních údajů a souhlasíš s obchodními podmínkami.

O SKYPE PORADNĚ:

Při SKYPE PORADNĚ používám Grožnjanské mystérium, tarotové karty, automatickou kresbu a další techniky dle potřeby.

Prosím, připrav si dopředu otázky a pokud se chceš v rámci SKYPE PORADNY ptát na druhé osoby, do pole Poznámky v platebním formuláři připiš jejich jména a data narození.

Při SKYPE PORADNĚ prosím v úvodní minutě o sdílení videa, abych věděl, s kým hovořím.  Mé skype jméno je rajneeshpranapati – PŘIDEJ SI MĚ HNED, ať to pak nemusíš dělat na poslední chvíli! Já ti to potvrdím ráno v den konzultace a budeme tak ve spojení.

shadow-ornament

OBJEDNÁNÍ SKYPE PORADNY:

JAK SE OBJEDNAT NA SKYPE PORADNU?
MRKNI NA VIDEOTUTORIAL, KTERÝ JSEM PŘIPRAVIL

Pokud nemáš Skype, stačí si ho stáhnout ZDE.
Nainstaluj, založ účet a je to.

shadow-ornament

1) UDĚLEJ REZERVACI

Nejprve si v zjisti termín Skype poradny. Pokud je místo volné, učiň rezervaci a poté se vrať na tuto stránku a následuj bod 2 níže.

shadow-ornament

2)VYPLŇ PLATEBNÍ FORMULÁŘ

Vyplň platební formulář. Vyplněním tohoto formuláře se závazně objednáváš. Vezmi v potaz, že službu lze objednat nejpozději tři dny před jejím uskutečněním a v tomto případě pak doporučuji platbu kartou nikoliv převodem.

shadow-ornament

3)VYČKEJ NA MÉ POTVRZENÍ

Po připsaní tvé platby na vrub účtu potvrdím rezervované místo a to nejdéle do 72 hodin od přijetí platby. V případě, že tvé peníze nedorazí na účet do času pořádané Skype poradny, peníze ti vrátím na zpět.