Portrét životního partnera

portret-cardleftHledáte pro sebe životního partnera? Říkáte si, jak vlastně vypadá? Jak ho poznáte? Co když vypadá úplně jinak, než si ho představuji a minu ho? Jak ho mám potom hledat? Chodí kolem mě a já o něm nic nevím. Jak si ho mám vizualizovat? A jak si ho mám přivolat? To se lehce řekne, řekni, co chceš, ale já nevím, jak by měl vypadat. Od čeho se odrazit? Co udělat, aby životní partner zaujmul pozici vedle mě. Hledám partnera duše a zjišťuji, že životní partner má být někdo jiný.

Nabízím Vám vypracování speciálního výkladu – vytvoření portrétu dle výpovědi karet ve kterém vzniklou objednávku životního partnera (partnera pro život ve dvou, bok po boku, v dobrém i ve zlém, tak i jinak) předáte do sfér, kde se plní objednávky.

V tomto výkladu dostáváte vypracovaný celkový portrét ŽIVOTNÍHO PARTNERA, který se použije při svolávacím rituálu. Tento portrét Vám slouží k uvědomění si rozdílu, co hledáte a co Vám nabízí osud. Co hledáte a co dle svého vyzařování můžete získat. Dále Vám slouží jako vodítko k vytvoření své vlastní představy – hned při čtení tohoto výkladu vyškrtáváte černou fixou to, co není s Vámi v souladu a HNED vedle zapisujete co chcete, jinak objednávka zůstává dle karet.

V tomto výkladu zjistíte
:

Jak Váš životní partner vypadá:
kompletní fyziognomie (postava, vlasy, oči, piercingy, tetování)
záliby (kouření, pití, sport, zábava, noční život, cestování,)
sexuální preference (aktivní, pasivní, představy)
současný stav (co zažívá, co má a co hledá, plánování, komunikace)
oblíbené (jeho vkus, na co je zaměřený, hudba, filmy)

Tento výklad Vám může pomoci uvědomit si, zda se svým životním partnerem skutečně žijete, dále, zda si pro sebe přejete to, co máte nebo byste chtěli ve svém životě zažít změnu. Uvědomíte si rozdíl v tom, co vám osud nabízí a hlavně, že někdo takový ve Vašem okolí je a Vy ho nevidíte – protože osud by Vaše cesty spojit mohl.

Tento speciální výklad je určený pro ty, kteří jsou svobodní, nezadaní, ale i pro ty, kteří již někoho mají. Ti, co jsou nezadaní mohou porovnat svá očekávání a nebo moralistické pohledy, které dávají na své okolí.

Z vašich dopisů

"Ráda bych se jen zeptala, zdali výklad nemohl být ovlivněn mým vědomím/podvědomím.Přesně takový člověk, kterého jste ve výkladu popsal, se totiž v mé blízkosti již nějakou dobu vyskytuje a sedí na něj 99% všeho, co jste napsal."

"Úplně to sedí, má dvě naušnice, tetování tygra na rameni, obarven na blond, štíhlý a mohla bych pokračovat. I co teď prožívá a co řeší atd. Ano řeší finance."

Než se rozhodnete:
Životní partner je ten, který s námi žije bok po boku, sdílí s námi obyčejný život s jeho radostmi a strastmi. Partner duše, narozdíl od něj, nemusí být naším životním partnerem, nemusí s námi sdílet intimní sféru. Partner duše může být osoba stejného pohlaví, můžeme se s ním setkat v pracovní sféře. Toliko k rozdílu partner duše - životní partner.

Povahové rysy záměrně ve výkladu nejsou. Povaha životního partnera bude přímo závislá na vašem aktuálním vyzařování a budete ji tvořit.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.
4) Do pole poznámka také vepište, zda chcete výklad vytvořit na Muže či Ženu

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3
Muž

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.