PROBUZENÍ STRÁŽCů GRÁLU

probuzeni-thickbooklaying(12)

Souhrnné informace o zasvěcení:
Zde se nejedná o léčebný systém, nýbrž o systém, který slouží k dalšímu vlastnímu vývoji, k probuzení skrytých talentů a rozšíření těch dosavadních.

Na objednání

Předpoklad:
U mnoha zasvěcení je podmínkou předchozí zasvěcení do jiného systému. Pokud nesplňujete podmínku, zasvěcení neproběhne.
mistr reiki učitel (můžete zasvěcovat)

Je mnoho tajemství okolo Svatého Grálu. Má dávat věčný život a věčné zdraví, ale také má být příslušný za blaho naší Země. Dlouhou dobu byl považován za čistý mýtus a také za ztracený. Zájem o Grál stále více polevovat, jen málo lidí se o něj zajímalo.
V dnešní době se však mnoho změnilo, přibývá přírodních katastrof, náš život podléhá stále rychlejším impulzům, je zjišťován odklon od náboženství. Každý den se mluví o zániku světa. Energie, které udržují svět v rovnováze, stále více polevují.
A právě v této době negativního přelomu zesilují energie Grálu. V dobách klidu se nikdo o Grál nezajímal, dnes však se vrací zpět do vědomí a života lidí.
V dřívějších dobách existovali vždy muži (a ženy), kteří střežili Svatý Grál po celá staletí. Kde zůstali tito rytíři Grálu, strážci Svatého kalichu? Vymřeli? Ne.
Strážci Grálu jen spí. Ve vybraných lidech odpočívají tyto energie, které čekají jen na to, až budou probuzeny.
Patříš také k těmto výjimečným lidem Cítíš nezvyklé energie? Myslíš na ochranu energií Grálu? Cítíš se také povolán/a stát se jedním ze strážců Svatého Grálu?
Tímto zasvěcením bude v tobě probuzena spící energie. Ta energie, kterou v sobě nosí vyvolení strážci Grálu.
Dovol této energii, aby se v tobě probudila a ochraňuj také ty Svatý Grál, aby se nedostal do špatných rukou a nepřispěl tak k zániku světa.

Pokud jste se rozhodli pro Zasvěcení, vyplňte platební formulář níže a do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození. Pokyny, jak přijmout zasvěcení a návrh na termín obdržíte do 72 hodin od přijetí platby. Po zasvěcení obdržíte na email skripta a certifikát.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[javascript][/javascript]

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 659 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.