Řád světelných rytířů Grožnjanského mystéria

Pokud kráčíš duchovní cestou spolu se mnou, stáváš se adeptem světelného rytíře Grožnjanského mystéria. Při každém našem setkání si uvědom, že skládáš novou světelnou přísahu. Takovou, ve které aktualizuješ svá přesvědčení o světě, sobě samém i druhých. Jen ty sám máš moc změnit svůj svět a to korekcí svých starých přesvědčení, které ti nemusí již sloužit. Naše setkání, ať už on-line nebo ve skutečnosti, je pak prověřením těchto starých přesvědčení – nikoliv jejich bezduchým zašlapáním. Revoluce v myšlení není cílem, pokud není připravená půda pro budoucí úspěch. Někdy malý krůček postačí. Jestli ti pomůže rada karet, energetické pozvednutí skrz zasvěcení nebo má energie během osobního setkání, to už nechme v rukou osudu. Teď si ale se mnou přečti, čemu tě při naší práci pokaždé zas a znovu zavazuji:

Ve jménu všech Světelných rytířů,
tě zavazuji, abys byl pokorný.
Ve jménu Otce,
tě zavazuji, abys byl spravedlivý a odvážný.
Ve jménu Matky,
tě zavazuji Světlu a Lásce.
Povstaň již jako světelný rytíř Grožnjanského mystéria.

Pokud cítíš, že na takovou cestu máš, napiš mi na email svou představu o své další cestě, co řešíš a pošli mi také fotografii své tváře. V případě, že vstoupíš na tuto cestu jako adept Řádu světelných rytířů Grožnjanského mystéria, budu s tebou sdílet heslo pro následující služby:

RP PORADNA
OSOBNÍ KONZULTACE
ZASVĚCENÍ

Pokud cítíš, že toto není cesta pro tebe, postačí ti vybrat si z mé nabídky pěkný video výklad. I s ním můžeš leccos změnit a poupravit. Konec konců – i já se zavazuji tomu, co žádám po druhých.