Scrying – Věštba z krystalu

[YouTube_WD id=7 item=9]

Velký duch někdy po nás chce, abychom přijímali informace bez nějakého účelu a chce, abychom srdce otevřeli natolik, že bude schopné pojmout vše, co nám chce nabídnout. Při Scryingu je potřeba mít otevřené srdce nebo naše úzkoprsé myšlení zapříčiní, že se vyjevené informace zkazí ještě dříve, než budou doručeny. Pilujeme si tím vlastně vztah k órakulu samotnému. Nechtějme po sobě chápat všechno hned, rozumět všemu hned. Vydejte se za dobrodružstvím plným indicií.

V tomto výkladu zjistíš:
Pouze to, co chce sdělit velký duch
Věštba bývá také obohacena o vhledy z karet pro upřesnění.

Leckdy scrying přináší takové vhledy, které v člověku probouzí radost, která se pak stane jeho hnacím motorem, lhostejno, co od scryingu čekal. Velký duch nás zasypává dary – ale kdo je spatří? Kdo si jich všimne?

Výklad obdržíš formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se ti zobrazí video. Toto video máš trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3
+ jméno a datum narození dané osoby, o kterou jde

Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Video výše slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

shadow-ornament

 

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.