SERVIS: Grožnjanské mystérium – Karmická křížení

krizeni

Chcete vyjasnit sporné body svého života?
Chcete najít směr a oprostit se od balastu?
Jste připraveni odevzdat to, co vás brzdí??

V GM:KARMICKÝCH KŘÍŽENÍ se postavíte čelem skrytým zákonitostem, které ovlivňují váš život. Naleznete světlo v osobním životě a rozloučíte se zcela úplně s přežitým a nevyhovujícím.

V GM:KARMICÝCH KŘÍŽENÍCH se spolu diagnosticky podíváme do vaší osobní karmické sítě či do rodinného systému a zjistíme, co vás nejvíce ovlivňuje v životě – od čeho je třeba se odpoutat a na co navázat.

Jak probíhá konzultace GM: KARMICKÁ KŘÍŽENÍ?

Konzultace vyžaduje velké usebrání jak na straně klienta, tak na straně terapeuta. V úvodní části konzultace proto čekejte krátkou meditaci spojenou s naladěním na vaši osobní karmickou síť. Rituální léčení. V další části konzultace se podle vašich specifických potíží podíváme buď do osobní karmické sítě či do rodinné karmické sítě. Uděláme hluboký vhled – naše energie v tomto procesu vedou vzájemný dialog. Neočekávejte tedy „nasolení informací“, ale vzájemnou výměnu. Grožnjanské mystérium vyjevuje určité informace, se kterými s vámi pracuji a spolu se snažíme o hlubší uvědomění souvislostí. V rámci GM: Karmických křížení vyvstávají na povrch esenciální informace, které vás mohou dočasně vyvést z míry. Do jisté míry pro vás může být konzultace velmi očistná a prožitková. Po celou dobu konzultace se opírám o učení – nahlížím do speciálních skript a držím se pevně stanovených postupů – co smím sdělit, co mohu udělat pro vás jako pro klienta. Zisk GM: Karmických křížení nelze vynutit. Je třeba zachovat si klidnou hlavu, i když se celkový obraz neskládá. Grožnjanské mystérium vyjevuje své tajemství pokorně naslouchajícím.

Upozornění:
Vhledy do karmických sítí ovlivňují vaši realitu – vstupujete do obrovsky silného léčivého procesu, do kterého je zapojena celá vaše existence a změny se mohou projevit na mnoha úrovních (od pracovní oblasti, po intenzivní výměny energií v rodinném systému) Absolvováním konzultace přijímáte odpovědnost (vyšší duchovní) za svůj život.

cobudevasimziskem-cardleft


Může dojít k vyjasnění komplikovaných situací a okolností odstraněním předchozích blokád. Přehodnocení dosavadních představ o vašem světě a jeho fungování se můžete zbavit negativního očekávání či jednání, které bylo blokované strachem. Konfrontací se svými vnitřními bloky získáte více moudrosti pro sebe. Tím také může dojít k uzdravení na fyzické úrovni.

pokud-cardleft

JAK SI REZERVOVAT TERMÍN?

KDY – VOLNÁ MÍSTA::
Viz SERVIS

KDE:
Viz SERVIS

CENA:
Viz SERVIS

shadow-ornament

Těším se na naše setkání.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 651 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.