SERVIS: Grožnjanské mystérium – Karmické léčení

Přijímáš rád s otevřeností léčení?
Máš sportovního ducha, který se nenechá porazit?
Umíš odpouštět a hledat nadhled?

V GM:KARMICKÉM LÉČENÍ se oddáte  dobrodružství léčení, budete kultivovat sebe samého skrze léčení a prohloubíte vnímání svých duchovních kořenů.

V GM:KARMICKÉM LÉČENÍ pracuji s kartami Grožnjanského mystéria, léčím buď dle diganostikovaných kardinálních karmických uzlů (GM:Karmická křížení) či dle aktuálně působících extraktů karmických uzlů z osobní, rodinné, regionální a národní karmy.

GM-leceniJak probíhá léčení?

 Po energetickém navázání kontaktu a nacítění  vašich jemněhmotných těl a čakrového systému, postupně aplikuji esence pozitivních částí karmických uzlů do vašeho energetického systému. Po usazení základních esencí přikládám na tělo krystaly, léčbu prohlubuji speciálním olejem GM na odčištění karmických zátěží. Následuje kontaktní léčení, kdy doplňuji do energetického systému Zelené světlo Grožnjanského mystéria a čistím všechny pootevřené kanály do minulosti spojené s aktuálně působícími karmickými uzly. Probíhá hloubkové čištění. POZOR – Léčení probíhá v sedě. Ke klientovi po celou dobu promlouvám.

cobudevasimziskem-cardleft


Může dojít k vyjasnění komplikovaných situací a okolností odstraněním předchozích blokád. Přehodnocení dosavadních představ o vašem světě a jeho fungování se můžete zbavit negativního očekávání či jednání, které bylo blokované strachem. Konfrontací se svými vnitřními bloky získáte více moudrosti pro sebe. Tím také může dojít k uzdravení na fyzické úrovni.

pokud-cardleft

JAK SI REZERVOVAT TERMÍN?

KDY – VOLNÁ MÍSTA::
Viz SERVIS

KDE:
Viz SERVIS

CENA:
Viz SERVIS

shadow-ornament

Těším se na naše setkání.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 652 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.