Servis: Reiki léčení

 reiki-cardright_819x581

Reiki léčení je jako odstraňování špatných semen a nahrazení dobrými. Buď se můžete nechat udusit plevelem a nebo ho nahradíte něčím novým a váš život opět pokvete a bude voňavý.

Máte rádi jen sami sebe? Nedaří se vám posílit lásku ke světu a k druhým lidem?
Přežíváte namísto toho, abyste žili?
Máte pocit, že potíráte touhy těla? Jeho přirozenost?

Slovo „reiki“ znamená univerzální životní energii,  která slouží k ošetření živých bytostí. Jedná se o energii, která proudí celým organismem jednotlivými meridiány.  Tyto dráhy či kanály bývají většinou zablokované. Ošetřením technikou Reiki se zablokované kanály otevřou,  energie se rozproudí a nastává samoléčící proces. Reiki pomáhá při psychických poruchách, bolestech hlavy, zad, oslabeném imunitním systému, únavě a nervozitě.

cobudevasimziskem-cardleft

Reiki léčení posiluje vnímání světa jako součást sebe, obrací vaši pozornost do nitra, rozpouští duchovní pýchu a navrací do těla ztracenou celistvost. Díky tomu, že začnete něco se svým životem dělat, nenecháte si již od druhých sloužit a do vašeho života se tak může vrátit jasnost.

Odložíte starou energii, která vás svazuje
Získáte (načerpáte) tolik nové energie, kolik jí potřebujete
Vyčistí se vaše tělo fyzické, ale i duchovní těla

Reiki léčení má svou vlastní inteligenci, ale přesto během léčení projdeme systematicky celé biopole a nastolíme rovnováhu. Realitu, kterou prožíváte, vytváříte svými myšlenkami, pocity, názory. Je ztělesněním vaší vnitřní energie, kterou vysíláte ven – staráte se o to, aby vše získávalo formu. Nemoc je produktem vašeho světonázoru. A takto se s ním dá pracovat a najít klíč ke zdraví.

POZOR – Léčení probíhá v sedě. Ke klientovi v průběhu léčení promlouvám.

V první části probíhá detekce energetické nerovnováhy pomocí Byosen Reikan Ho a v průběhu léčivé seance na vás přikládám ruce a nechávám proudit energii. V případě potřeby využívám dalších technik reiki jako léčení pomocí dechu (Koki ho), léčení očima (Gyoshi – Ho) a dalších.

Pokud nechcete léčení pro sebe, ale pro jiného, můžete na léčení přinést fotografii dané osoby, který potřebuje dálkové léčení a nemoc mu nedovoluje zúčastnit se (Enkaku Chiryo). Při léčení můžete být přítomni místo něj vy.

Po skončení léčení mohou přijít doporučení pro vaší další léčbu.

pokud-cardleft

KDY – VOLNÁ MÍSTA::
Viz SERVIS

KDE:
Viz SERVIS

CENA:
Viz SERVIS

Pokud víte o někom ze svých známých, komu by Reiki léčení prospělo,
prosím o doporučení. Předem děkuji za váš čas.

shadow-ornament

ales1

Těším se na naše setkání.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 659 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.