Servis: Velký výklad karet

 velkyvyklad-cardleft

Velký výklad z karet postihuje všechny oblasti vašeho života. Lásku, práci, zdraví, peníze. Výklad, který shrne budoucí děje do jednoho celku. To, jak velký celek se vám ve výkladu zobrazí je už věcí osudu. Kam můžete se svým kartářem nahlédnout? Jaké oblasti se otevřou? To rozhodnou karty. Nahlédněte se mnou do svého osudu a nechte promluvit karty – co vás čeká a nemine.

Co si odnesete z velkého výkladu:
Vhled do současné situace
Vhled do nedávné minulosti
Vhled do blízké budoucnosti
Vhled do zdraví
Vhled do čaker
Vzkaz karet k rodinným záležitostem
Vhled do následujících 12-ti měsíců

+ samotný velký výklad (příběh vašeho života)

V samotném velkém výkladu karet se rozkládají karty úplně všechny. Z nich se pak čtou všechny výše zmíněné informace – jedná se o velmi podrobnou věštbu! Velký výklad z karet vypovídá váš příběh od A do Z. Po přečtení celé první tabule se v přísném pořadí karty opět přeskládávají do nového systému. Celkem je přečteno 2×78, dohromady 156 karet tzn. přes 468 komibinací v celém Velkém výkladu.

cobudevasimziskem-cardleft
Velký výklad přináší životní náhled a vhled do roku, který tímto uvedením do souvislostí, bude mít pro vás větší přínos. V případě, že je člověk nespokojený s předpokládaným vývojem událostí, je možné něco změnit a tak i v mnoha případech naleznete drobná doporučení pro změnu směru nebo na co se zaměřit. Velký výklad vás může přivést k přehodnocení svého životního směru. Nezapomínejte, že Štěstěna přeje připraveným a může přát i vám.

Velké výklady mají svou vlastní inteligenci, co se týká načasování. Záleží hodně také na povaze situací zmíněných ve Velkém výkladu, na vlivu časových karet apod. Řekněme 1 – 3 roky je čas, kdy se Velký výklad odvine většině klientů, jsou ale i případy, kdy trvalo 5 let než došlo k naplnění všech událostí. Pro toho, kdo už nikdy nepůjde ke kartáři a kdo nezvolí Velký výklad, může Velký výklad obsahovat přesně tolik informací jako životní horoskop. Sami vycítíte z charakteru vašeho Velkého výkladu, o jaký případ se jedná.

pokud-cardleft

KDY – VOLNÁ MÍSTA::
Viz SERVIS

KDE:
Viz SERVIS

CENA:
Viz SERVIS

Pokud víte o někom ze svých známých, komu by Velký výklad prospěl,
prosím o doporučení. Předem děkuji za váš čas.

shadow-ornament

ales-spiritus-cut

Těším se na naše setkání.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 630 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.