Shamballa 3110

3110thickbooklaying(2)Souhrnné informace o zasvěcení:
Shamballa 3110 – to je multispektrální systém energií, který v roce 2007 vychanneloval autor Shambally 2002, Mgr. Zbyněk Kostrhun. Tento systém je tedy vyšším pokračováním Shambally 2002. Jde o nejnovější a zároveň o nejúčinnější systém ze všech druhů Shambally. Jak je již známo, Shamballa se vyvíjela v tomto pořadí:

Multidimenzionální Shamballu 1024 dále rozvíjí a doplňuje Shamballa 2002, která má mnohem vyšší frekvenci a je výraznější.

A na tyto systémy navazuje Shamballa 3110, která je označovaná jako multispektrální systém, ve smyslu energetických pásem a energetických „paprsků“, které jsou (na rozdíl od Shambally 2002) odlišné tvarem i počtem. Energetické paprsky jsou z kvantového hlediska širší a hustší oproti Shamballe 2002.

Symboly jsou přenášeny telepaticky přímo do energetického systému zasvěcovaného a mohou tak zvýšit frekvenci kmitů (vibrací). Stejně jako u všech vysokovibračních energií se i zde zasvěcuje na dálku – a k linii obdržíte certifikát.

Do systému Shamballa 3110 mohou být zasvěceni pouze mistři reiki učitelé. Zájemce o zasvěcení do Shambally 3110 musí být již vícenásobným mistrem učitelem a musí mít již dlouhodobější praxi s vysokovibračními energiemi. V každém případě by bylo nejlépe, kdyby byl mistrem učitelem v těchto liniích: Shamballa 1024, Shamballa 2002, Imara reiki.

Na objednání

PŘEDPOKLAD:
U mnoha zasvěcení je podmínkou  předchozí zasvěcení do jiného systému. Pokud nesplňujete podmínku, zasvěcení neproběhne.
Shamballa 2002

Pokud jste se rozhodli pro Zasvěcení, vyplňte platební formulář níže a do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození. Pokyny, jak přijmout zasvěcení a návrh na termín obdržíte do 72 hodin. Po zasvěcení obdržíte na email skripta a certifikát.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[javascript][/javascript]

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 659 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.