Sketch – Věštba z automatické kresby

[YouTube_WD id=7 item=10]

Velký duch je síla, ze které čerpáme inspiraci, kterou bychom měli pozvat do svého života. Velký duch chce, abychom přijali vědomě vedoucí roli. Věštba z automatické kresby potom zachycuje to, na co se v tuto chvíli soustředit, co s odhodláním zdolat, či pochopit, abychom pomyslně postoupili o stupínek výš v převzetí odpovědnosti za náš život.

V tomto výkladu zjistíš:
Pouze to, co chce sdělit velký duch
Věštba bývá také obohacena o vhledy z karet pro upřesnění.

Automatická kresba nás vede k našemu lepšímu já – objasňuje skrytě působící, udržuje nás dál od přehánění, abychom se neodpojovali od zdroje, čistí a harmonizuje. Zajišťuje tak pomalý, ale důsledný růst. Jednotlivé vhledy se pak stávají základními stavebními kameny naší existence.

Výklad obdržíš formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se ti zobrazí video. Toto video máš trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3
+ jméno a datum narození dané osoby, o kterou jde

Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Video výše slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

shadow-ornament

 

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.