Usui Shiki Ryoho Reiki – Okuden

okuden-thickbooklaying

ZASVĚCENÍ DO REIKI II. STUPNĚ
Jsem mistrem jedenácté generace Usui Shiki Ryoho Reiki, linie, která nabízí jednoduchost a prostotu, pomocí které můžeme projít do hluboké podstaty reiki. V současné době nabízím dálkové naladění do Usui Shiki Ryoho Reiki, vyjma posledního, učitelského stupně.

ABSOLVOVÁNÍM ZASVĚCENÍM DO
USUI SHIKI RYOHO REIKI – OKUDEN
ZÍSKÁTE:

1x jednoduché pokyny před zasvěcením ve formátu PDF
Tyto pokyny vám pomohou připravit se na zasvěcovací rituál.

pokynypredzasvecenim.kindledx

1x  skripta ve formátu PDF
Tyto skripta vám pomohou jednoduchým způsobem vstoupit to oblastí sebeléčení.

reiki-brochure

1x certifikát o zasvěcení ve formátu PDF

reiki-report

A CO VÁS ČEKÁ?
1) zasvěcovací rituál na dálku
2) projdete 21-denním očistným procesem naladění

CO ZÍSKÁTE ZASVĚCENÍM DO DRUHÉHO STUPNĚ REIKI?
1) Schopnost léčit rukama druhé
2)  Získáte první symboly systému pro léčení
3) Zvýšení duchovních schopností procesem převibrování

NEŽ SI POŽÁDÁTE O ZASVĚCENÍ:
Všechno, o čem se říká, že může vykonávat „mistr sám pro sebe, který není učitelem“, je možno provádět díky správnému pochopení druhého stupně a jeho symbolů. Proto je pro vás velmi důležité, abyste zjistili, zda se chcete stát mistry reiki proto, abyste předávali své vědomosti, či proto, abyste prohloubili proces svého životního vývoje a abyste se pomocí reiki stali mistry svého života. Mnozí žáci se chtějí prostě jen dostat do větší hloubky, aniž by se stali mistry. K tomu právě chybí příslušný další stupeň. Toto přání je pak logicky formulováno takto: „Chci se stát mistrem!“ V Usui Shiki Ryoho, v tomto klasickém západním systému reiki, je mistrovský žák praktikujícím druhého stupně, který se nachází u učitele na mistrovském výcviku, který ovšem není dosud ukončen. Tento status mu přísluší po časové období jednoho roku až tří let. V tomto období se u budoucího mistra odehrají podstatné vývojové procesy. Současně však tato fáze nabízí určitou klidovou zónu, zbavenou tlaku mistrovského titulu, bez učebních lekcí, jež čekají na novopečeného mistra společně s přijetím vyučovacího úkolu. V druhém stupni se člověk naučí ošetřovat druhé.

Pokud jste se rozhodli pro Zasvěcení, vyplňte platební formulář níže a do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození. Pokyny, jak přijmout zasvěcení a návrh na termín obdržíte do 72 hodin od přijetí platby. Po zasvěcení obdržíte na email skripta a certifikát.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[button_4 border=“rounded“ size=“medium“ color=“lightblue“ align=“center“ href=“http://www.rajneeshpranapati.net/jak-nakupovat-u-rajneeshe/“]JAK NAKUPOVAT U RAJNEESHE[/button_4]

[javascript]

[divider style=“3″]