Velká dvanáctka: Jak se vyhnout hádkám

Velká dvanáctka jsou magické výklady o dvanácti kartách. Život utíká jako voda a v pomíjivosti času se snažíme zachytit obraz skutečnosti. Tento výklad je jako chycení momentu – a řádné jeho prozkoumání.  Tím, že je vytvořena fotografie okamžiku, lze přeplánovat další cestu.

Zdá se ti, že ti partner nerozumí?
Zraňuje tvoje láska ostatní?
Na co se můžeš těšit v lásce?
Jaká je tvoje cesta v partnerství?

Někdy se druzí nevědomě snaží uhasit váš plamen, protože nechtějí, abyste se stali tím, kým jste. Velká dvanáctka rozšíří vnímání situace – je takovou masáží, kdy se uvolní bloky a energie se rozproudí. Velká dvanáctka prorazí zastaralé způsoby vnímání a uvolní vůni do vašeho života. Je dobré se na vše podívat a nenechávat to bez povšimnutí. Vydejte se po cestě Velké dvanáctky, přivede vás k poznání a úspěchu v partnerství.


VELKÁ DVANÁCTKA: JAK SE VYHNOUT HÁDKÁM
Když člověk zalenoší ve svém vztahu, ocitne se na okraji pomyslné propasti a téma „vztahu“ začne být aktuální jako by šlo „o život“. Co je třeba pochopit ve vašem vztahu a co je třeba zpracovat, kde dochází k přenosům na vašeho partnera / přítele / kamaráda / kolegu. Jak a co změnit, aby život mohl opět plynout jako dosud.

Univerzální výklad, který vám pomůže ujasnit si, v jakých rovinách si nabíháte. Výklad lze „napasovat“ na vícero vztahů, které řešíte.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici. Video nahoře slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne