Velký výklad karet na práci

Velký výklad na práci vám pomůže v rozhodování. Potřebujete-li učinit rozhodnutí s důvěrou, že vše je v pořádku, tento výklad vám může napomoci. Poví vám, co vše máte při svém rozhodování zvážit, ať už zavíráte firmu, hledáte novou práci nebo zakládáte společnost.

Co si odnesete z velkého výkladu:
6 vhledů do oblasti práce rozšířených o rady a doporučení vycházejících z karet
Mnoho samostatných vhledů z druhé části výkladu
Srdce výkladu poví, co je ve vaší situaci nejdůležitějšíVelký výklad na práci přináší vhledy do souvislostí. V případě, že je člověk nespokojený s předpokládaným vývojem událostí, může něco změnit a tak i v mnoha případech naleznete drobná doporučení pro změnu směru nebo na co se zaměřit. Velký výklad vás může přivést k přehodnocení svého pracovního směřování. Nezapomínejte, že Štěstěna přeje připraveným a může přát i vám.

V případě tohoto výkladu nejde ani o budoucí události, spíš jako o rady a doporučení, vhledy související s vaší pracovní situací.


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne