Velký výklad karet

velkyvyklad-cardleft

Velký výklad z karet postihuje všechny oblasti vašeho života. Lásku, práci, zdraví, peníze. Výklad, který shrne budoucí děje do jednoho celku. To, jak velký celek se vám ve výkladu zobrazí je už věcí osudu. Kam můžete se svým kartářem nahlédnout? Jaké oblasti se otevřou? To rozhodnou karty. Nahlédněte se mnou do svého osudu a nechte promluvit karty – co vás čeká a nemine.

Co si odnesete z velkého výkladu:
Velký výklad (příběh vašeho života)
Vhled do současné situace
Vhled do nedávné minulosti
Vhled do blízké budoucnosti
Vhled do zdraví
Vhled do čaker
Vzkaz karet k rodinným záležitostem

V samotném velkém výkladu karet se rozkládají karty úplně všechny. Z nich se pak čtou všechny výše zmíněné informace – jedná se o velmi podrobnou věštbu! Velký výklad z karet vypovídá váš příběh od A do Z. Po přečtení celé první tabule se v přísném pořadí karty opět přeskládávají do nového systému. Celkem je přečteno 2×78, dohromady 156 karet tzn. přes 468 komibinací v celém Velkém výkladu. Co se týče délky výkladu, pohybuje se mezi 60 – 80 minutami.

cobudevasimziskem-cardleft
Velký výklad přináší životní náhled a vhled do roku, který tímto uvedením do souvislostí, bude mít pro vás větší přínos. V případě, že je člověk nespokojený s předpokládaným vývojem událostí, je možné něco změnit a tak i v mnoha případech naleznete drobná doporučení pro změnu směru nebo na co se zaměřit. Velký výklad vás může přivést k přehodnocení svého životního směru. Nezapomínejte, že Štěstěna přeje připraveným a může přát i vám.

Velké výklady mají svou vlastní inteligenci, co se týká načasování. Záleží hodně také na povaze situací zmíněných ve Velkém výkladu, na vlivu časových karet apod. Řekněme 1 – 3 roky je čas, kdy se Velký výklad odvine většině klientů, jsou ale i případy, kdy trvalo 5 let než došlo k naplnění všech událostí. Pro toho, kdo už nikdy nepůjde ke kartáři a kdo nezvolí Velký výklad, může Velký výklad obsahovat přesně tolik informací jako životní horoskop. Sami vycítíte z charakteru vašeho Velkého výkladu, o jaký případ se jedná.

 

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození a 5 otázek ke své budoucnosti
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.
3) Do pole „Poznámka“ vepište také všechny, kteří jedou spolu s vámi (a data jejich narození), kam plánujete dovolenou a na jak dlouho.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3
Řeším pracovní záležitosti, nevím, jestli mám opustit současnou práci a vzít jinou?
Můj syn Jarda (5.4.1995) – dostane se na VŠ?
Jak se bude vyvíjet vztah s manželem? Roman (1.1.1957)
Na co si mám dát pozor?
Co moje maminka? Má bydlet s námi nebo ji máme dát možnost bydlení v pečovatelském domě?

Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Video výše slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Pokud víte o někom ze svých známých, komu by Velký výklad prospěl,
prosím o doporučení. Předem děkuji za váš čas.

Těším se na naše setkání.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

GDPR
Nakoupením v e-shopu Všechny barvy života Rajneeshe Pranapati  souhlasíš se ZÁSADAMI GPDR, zpracováním osobních údajů a souhlasíš s obchodními podmínkami.

shadow-ornament

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh