VELMI SPECIÁLNÍ VÝKLAD: Velký rozklad Zenerových karet

Tento výklad karet považuji za VELMI SPECIÁLNÍ. Jednak karty vyjevují obrazy a informace jinak, než klasické vykládací a věštecké karty, ale zdůrazňují také zcela jiné aspekty života. Přes rozklad Zenerových karet jsem objevil sílu neznáma – viděl jsem nich například velký požár. Přesto informace získané z tohoto výkladu nejsou mou zásluhou. U Zenerových karet neplatí, že se „dá“ něco naučit. Zenerovy karty buď mluví a nebo mlčí.

Vykládal jsem s nimi teď v Tarotskopu na roku 2020, možná si vzpomínáš.

Přišlo mi nabídnout nyní tento výklad v akci – rozložím Zenerovy karty do velkého obrazu a nechám vyjevit vše, co chtějí sdělit. Nechť se TAJEMSTVÍ vyjeví samo – tajemství tvé budoucnosti.

I tyto kartičky jsem si vyrobil. Ze Zenerových karet jsem začal věštit, už tomu bude 20 let. Za tu dobu jsem vyrobil několik sad svých vlastních – a tato je poslední, se kterou se mi nejlépe pracuje.


Výklad ze Zenerových karet vyjevuje jen
TO, CO MÁŠ VĚDĚT – CO, SMÍŠ VĚDĚT – CO DOKÁŽEŠ ZPRACOVAT 


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne