Vhledy do minulých životů

Ovlivňují nás nejenom podmínky současného života, ale také ty, které leží v daleké minulosti. Spojením s minulostí můžeme získat moudrost. Výklad objasňující karmické zatížení, které spřádá nitky našeho současného života.

Nabízím Vám vypracování speciálního výkladu –
vyložím karty na jeden minulý život (dětství, dospívání, dospělost, stáří), vztahové poměry (manželství, děti, přátelé), majetkové poměry (vlastní úsilí, děditctví atd.)

V tomto výkladu dostáváte vypracovaný jeden konkrétní minulý život (rozkrytí dle karmických zákonů). Tento vhled Vám slouží k uvědomění si rozdílu, co žijete a co Vám nabízí osud. Co žijete a co dle svého nového vyzařování můžete získat.

vhledy-cardleftV tomto výkladu zjistíte:
Jak jste v minulém životě vypadali
Oblast zálib
Co jste zažívali
Jaká byla vaše práce
Vliv osudu, karmické uzly
Provázanost se současným životem
Kritická období vašeho současného života
a další

Tento výklad Vám může pomoci uvědomit si, zda žijete tak, jak si pro sebe přejete, co máte udělat, abyste ve svém životě zažili změnu. Uvědomíte si rozdíl v tom, co vám osud nabízí a co žijete a osvobodíte se od vlivu minulého života.

Tento speciální výklad je určený pro ty, kteří si chtějí více pročistit svou minulost, kteří vědomě kráčí očištěním od karmických zátěží, pro ty, kdo podstoupili v minulosti karmická čištění a mají nutkání opět nahlédnout do této oblasti, dále pro ty, kteří se trápí v zapeklité situaci a myslí si, že není cesty ven ze situace, ve které jsou a další.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[javascript][/javascript]

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.