Vhledy do minulých životů

Ovlivňují nás nejenom podmínky současného života, ale také ty, které leží v daleké minulosti. Spojením s minulostí můžeme získat moudrost. Výklad objasňující karmické zatížení, které spřádá nitky našeho současného života.

Nabízím Vám vypracování speciálního výkladu –
vyložím karty na jeden minulý život (dětství, dospívání, dospělost, stáří), vztahové poměry (manželství, děti, přátelé), majetkové poměry (vlastní úsilí, děditctví atd.)

V tomto výkladu dostáváte vypracovaný jeden konkrétní minulý život (rozkrytí dle karmických zákonů). Tento vhled Vám slouží k uvědomění si rozdílu, co žijete a co Vám nabízí osud. Co žijete a co dle svého nového vyzařování můžete získat.

vhledy-cardleftV tomto výkladu zjistíte:
Jak jste v minulém životě vypadali
Oblast zálib
Co jste zažívali
Jaká byla vaše práce
Vliv osudu, karmické uzly
Provázanost se současným životem
Kritická období vašeho současného života
a další

Tento výklad Vám může pomoci uvědomit si, zda žijete tak, jak si pro sebe přejete, co máte udělat, abyste ve svém životě zažili změnu. Uvědomíte si rozdíl v tom, co vám osud nabízí a co žijete a osvobodíte se od vlivu minulého života.

Tento speciální výklad je určený pro ty, kteří si chtějí více pročistit svou minulost, kteří vědomě kráčí očištěním od karmických zátěží, pro ty, kdo podstoupili v minulosti karmická čištění a mají nutkání opět nahlédnout do této oblasti, dále pro ty, kteří se trápí v zapeklité situaci a myslí si, že není cesty ven ze situace, ve které jsou a další.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.


Aby se mi dobře pracovalo, potřeboval bych od tebe, abys do poznámky napsal jednu věc, která ti přinese radost tady a teď. Může to být např. Radost mi udělá, když přivoním k růži. Nebo Radost mi udělá, když dnes zajdu do sauny. Toto přání by mělo být takovým přáním, které si splníš sám – tedy ne závislé na druhých. Cítím, že toto krátké zamyšlení něco otevře, co mi umožní lépe pracovat na dálku.

Dále bych od tebe potřeboval vědět, zda jsi ve vztahu, zda máš děti, co děláš za práci, zda máš problémy s financemi a to proto, že jsou to nejčastější věci, které se ve výkladech objevují – někdy si tyto informace potřebuji ověřit v objednávce, když na to přijde ve výkladu.

Děkuji za účast při spolutvorbě tohoto výkladu.


1) Vyplň platební formulář níže – všechny potřebné kolonky
2) Do pole „Poznámka“ vyplň:
datum narození, stav, zda máš děti, profesi a co ti udělá radost
3) Do pole „Poznámka“ vyplň také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžeš vybrat intuitivně, náhodně, můžeš si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Tvoje poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 15 (obvykle lidi napadá nejčastěji, nalaď se znovu)
stav: ženatý, rozvedený, single, otevřený vztah, na hromádce, v registrovaném partnerství, milenka, milenec, openminded atd.
Děti:
syn a dcera, dvě vnoučata
Profese:
Nezaměstnaný / Lakýrník nebo Cukrářka na plný úvazek, na mateřské atd.
Finance: hypotéka, dluhy, zajištěný atd.
Co mi udělá radost: Zajdu dnes do sauny


Po odeslání formuláře ti přijde na email zálohová faktura s platebními údaji, pokud volíš platbu bankovním převodem.


Poznámka: Tvou objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečti si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Výklad od výkladu se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne