Všechny karty od Rajneeshe

shadow-ornament

Jak nahoře, tak dole
Je to velmi jednoduchý princip čtení z karet. Něco je nahoře (horní řádek) a to se vztahuje k tomu, co je (spodní řádek). Toto vědění ovlivňuje realitu (prostřední řádek) a ta se syntetizuje (název karty). Zeptej se na svou otázku, vytáhni jednu kartu a získej vhled shůry, z tvé vlastní perspektivy a možný výsledek tvé cesty. Téma karty rozzáří tvou skutečnost.

Cena balíčku: 1000,-Kč
Poštovné a balné (Z USA přes Rajneeshe a Českou poštu): 700,-Kč
Finální cena: 1700,-Kč

shadow-ornament

 

Andělé hvězdného Avalonu
Andělský kalendář, andělské klíče, andělské paprsky, andělské meditace
59 andělů hvězdného Avalonu vyjevuje svá poselství. Nechej se inspirovat. Andělé hvězdného Avalonu tě učí něco o načasování. Věci se vyvíjí sami od sebe a když ustoupíš, můžeš být svědkem zázraku. Tak, jako tě vedli v dětství rodiče, v dospělosti to mohou být andělé. Nedostatek pravidel v životě rodí slabost. Aby v tvém životě zavládl klid, je potřeba přijmout sílu. Nastol změny ve svém životě. Oddej se tomu, co tě přesahuje. Napojení na anděly skrze energetické obrázky.

Cena balíčku: 1000,-Kč
Poštovné a balné (Z USA přes Rajneeshe a Českou poštu): 700,-Kč
Finální cena: 1700,-Kč

shadow-ornament

Bohyním a bohům - sada inspiračních karet
Když hledáš inspiraci, když se chceš nechat inspirovat, když si nechceš nic vynucovat, ale máš chuť objevovat, pak můžeš vyčistit svou mysl, srdce, duši... Když tvůj vztah nefunguje, dívej se na něj ze všech stran, přemýšlej o něm, zaměř na něj svou pozornost. Aby přišlo řešení, potřebuješ zatlačit na pilu svou pozorností - a třeba přijde. Vztah může dávat plody, jen když se o něj staráš. Pokud ale není ve vztahu lásky a není ani jak lásku dávat, pak se zaměř na to jak zní.  Pokud nebudeš chtít vztah vyčistit, aby v něm byla opět čistá láska, pak ani karty nic nezmohou. Moudrost vychází ze života, znalost z karet, ty to musíš spojit. Čím nakrmíš svůj vztah? Karty tě povedou k opatrnosti a uvědomění, že je potřeba v době strádání zůstat skromný, co se týká požadavků na vztah.

Cena balíčku: 960,-Kč
Poštovné a balné (Z USA přes Rajneeshe a Českou poštu): 700,-Kč
Finální cena: 1660,-Kč

shadow-ornament

Hedvábná mapa - Divinační pomůcka
Věštecká pomůcka na stůl do každé rodiny. Orákulum, které zvládne interpretovat opravdu každý.
Snažíte se často ve svém životě vymyslet další kroky?  Necháváte se unášet svými emocemi a potřebami?  Sníte často o tom, co se už odehrálo nebo naopak vůbec se ještě nestalo?
HEDVÁBNÁ MAPA nabízí cestu do TADY a TEĎ. Vrací vás do přítomného okamžiku, abyste nacházeli potěšení v tom, jaký je život právě teď. Orákulum Hedvábná mapa vám pomůže odpovědět na různé otázky, kterými se budete zabývat, či vyřešit situace, které vás potkají.
HEDVÁBNOU MAPU lze využít také jako deskovou stolní hru pro 1 - 6 hráčů, kde se rozvíjí naslouchání, vcítění, soucit, zatímco si každý odnáší odpověď na své otázky.

Cena věštecké hry: 1618,-Kč
Poštovné a balné (Z USA přes Rajneeshe a Českou poštu): 1400,-Kč
Finální cena: 3018,-Kč

shadow-ornament

Hvězdné poselství - balíček inspiračních karet
Balíček inspiračních karet vás zavede do přítomného okamžiku. Nejsou to karty, které by konstatovali "Vrať se do momentu tady a teď", ale pomocí otázek vás zavedou do jiné sféry, odkud naberete klid, který bude pramenit z uvědomění si jiné dimenze přítomného okamžiku.
Potřebujete vystoupit z kolotoče nutkavého přemýšlení? Hledáte způsob, jak navázat vztah se svým nitrem? Potřebujete něco, co vás navrátí ke spojení s duší? Pouze v přítomném okamžiku můžete nalézt štěstí - ne jásavé a barevné štěstí z plakátů, ale štěstí uvědomění si vícerozměrnosti bytí.

Cena balíčku: 700,-Kč
Poštovné a balné (Z USA přes Rajneeshe a Českou poštu): 700,-Kč
Finální cena: 1400,-Kč

shadow-ornament

Padlí andělé - Sada 22 karet a průvodce
Při práci s kartami Padlých andělů se člověk navrací ke své vitální životní síle a uvědomuje si, že naplněná láska je věcí vnitřní moudrosti. PADLÍ ANDĚLÉ nás učí dávat tam, kde je to potřeba, a jen tolik, kolik je potřeba. Vyrovnáním energií v karmických vztazích se z těchto vazeb člověk osvobozuje a vztahy pak tvoří lehce a s radostí. Pomocí této sady karet si můžete udělat pořádek ve svých vztazích. "Padlí andělé" slouží tomu, abyste se navrátili do míst se zablokovanou energií - přizvou vás do léčivého procesu a vy se tak osvobodíte od tíhy nedořešeného vztahu. "Padlí andělé" se tak stanou mocnými pomocníky na vaší životní cestě - pomohou vám nedořešené vztahy urovnat a vy se tak stanete rovnocennými partnery nejen v rámci minulosti, ale také přítomnosti a v časech nadcházejících. Balíček obsahuje 22 karet a malou knížečku se základním popisem karet. Zakoupením balíčku dostáváte možnost stáhnout si 2 pracovní sešity obsahující další informace k jednotlivým kartám. V případě objednání přes Rajneeshe dostáváte odkazy ke stažení těchto souborů.

První sešit "Padlí andělé - představení jednotlivých andělů"
Druhý sešit "Padlí andělé - průvodce k jednotlivým kartám"

První sešit je kopií malé knížečky, která je obsažena v balíčku karet.

Cena balíčku: 500,-Kč
Poštovné a balné (Z USA přes Rajneeshe a Českou poštu): 700,-Kč
Finální cena: 1200,-Kč

shadow-ornament

Tarot pana Rohlíčka
Tarot pana Rohlíčka je příběhem mého alterega. Mnoho jsem zažil ve svém životě, naučil jsem se vykládat tarot - a pak jsem v jedinou chvíli vytvořil můj vlastní tarot - s drobnými změnami v jeho hlavním příběhu. Pan Rohlíček nám vypráví trochu jiný příběh. Jen čti jeho emoce, získáš tím klíč
k novému pochopení tarotu. Používej tento tarot s láskou a hlubokým porozuměním ke své duši.

Cena balíčku: 1200,-Kč
Poštovné a balné (Z USA přes Rajneeshe a Českou poštu): 700,-Kč
Finální cena: 1900,-Kč

shadow-ornament

UPOZORNĚNÍ:

U jedntolivých balíčků karet naleznete pojem FINÁLNÍ CENA. Ta se skládá z ceny balíčku karet +  všechny poplatky (balení, přebalení, poslání, přeposlání, pojištění, celní poplatky, služby celní deklarace atd.) FINÁLNÍ CENA zároveň představuje cenu pro jeden každý balíček.
Zaslání dvou balíčků karet je tedy součtem dvou poštovných a dvojího proclení (zjednodušeně řečeno).
Pokud v objednávacím formuláři vybíráte cenu v EUR (zasilka do SR), cena je navýšena o mezinárodní poštovné. V každém případě doporučuji nákup karet přímo od výrobce:
TheGameCrafter
Takto objednané karty vás vyjdou nejlevněji s včasnějším doručením...

shadow-ornament

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole POZNÁMKA pro jistotu vyplňte svou doručovací adresu, i když vyplňujete stejnou adresu do jednotlivých polí formuláře!!!

Technická poznámka: Nezaručuji konkrétní dobu dodání balíčku karet. Přestože odeslání z USA je velmi rychlé, odbavovací proces přes celní kontrolu je velmi individuální a dodání balíčků může být pozdrženo i o 14 dní. Jakmile obdržím vaši zásilku, dle svých časových možností vám ji přepošlu (nové poštovné a balné) a to přes Českou poštu do vlastních rukou. Zásilka bude pojištěna. I když tento proces objednání není nejlevnější, jsem rád, že vám mohu alespoň nějakou formou zprostředkovat dodání karet.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

TUTO SLUŽBU POSKYTUJI POUZE PRO ČR A SR.

shadow-ornament

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 626 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.