1 – 3 dotazy

 

Svírá vás delší čas jen jedna otázka? Nebo se rozhodujete mezi dvěma variantami a ulevilo by vám vědět náhled orákula na tyto dvě možnosti? Domníváte se, že nepotřebujete obsáhlý výklad, ale postačí vám znát odpovědi na několik málo dotazů?

V rámci 1-3 dotazy můžete položit právě tolik dotazů, kolik si jich objednáte. Tyto dotazy vepište do pole Poznámka ve formuláři dole pod tímto článkem.

Při 1-3 dotazy používám tarotové karty, automatickou kresbu, karty Grožnjanského mysteria a své intuitivní schopnosti. Veškeré informace, které budete chtít sdílet, jsou samozřejmě zcela důvěrné.

1-3dotazy-cardleft

DOZVÍTE SE A ODNESETE SI:
rychlou pomoc
orientaci ve vaší situace
možné řešení
vnitřní zklidnění

Než si objednáte 1 – 3 dotazy:
Prosím, vezměte v potaz, že tato služba je vhodná na jednoduché dotazy nikoliv složité situace, které řešíte. V tomto případě bych doporučil spíše RP POHOTOVOST.
Služba 1 – 3 dotazy slouží k získání rychlého vhledu.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3
+ 1,2 či 3 dotazy

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Video výše slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

 

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

 

shadow-ornament

 

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.