10 otázek – 10 odpovědí

 

Domníváte se, že nepotřebujete obsáhlý výklad, ale přesto potřebujete položit vícero otázek, které vydají za velký výklad? Jsou vaše otázky pel-mel, ale přesto potřebujete znát na všechny z nich odpovědi?  Někdy je vám třeba otázky zodpovědět, abyste  mohli začít jednat z pozice klidu…

V rámci 10 otázek – 10 odpovědí můžete položit právě tolik dotazů, kolik říká název služby. Samozřejmě, máte právo položit i méně dotazů než deset.
Své dotazy vepište do pole Poznámka ve formuláři dole pod tímto článkem.

Při 10 otázek – 10 odpovědí používám tarotové karty, automatickou kresbu, karty Grožnjanského mysteria a své intuitivní schopnosti. Veškeré informace, které budete chtít sdílet, jsou samozřejmě zcela důvěrné.

10-cardleft

DOZVÍTE SE A ODNESETE SI:
vhled a nadhled v několika životních oblastech
z vhledu vyplývající nejvýhodnější řešení
vnitřní zklidnění a uvědomnění si jednotlivých kroků, které je třeba učinit
enegii k tomu udělat rozhodnutí

cojeste-cardstacked

Než si objednáte 10 otázek – 10 odpovědí:
Prosím, vezměte v potaz, že tato služba je vhodná na jednoduché dotazy nikoliv složité situace, které řešíte. V tomto případě bych doporučil spíše RP POHOTOVOST.
Služba 10 otázek – 10 odpovědí slouží k získání rychlého vhledu.

Výklad obdržíte formou neveřejného odkazu na klientský youtube kanál, kde se vám zobrazí video. Toto video máte trvale k dispozici.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3
+ 10 dotazů

Poznámka: Vaši objednávku vypracuji dle čekací doby od připsání platby na účet. Prosím, přečtěte si následující článek objasňující zvyklosti mé práce. Video výše slouží jako ukázka pro představu. Osobní výklad se může lišit svým zpracováním, množstvím informací, stejně jako délkou. Děkuji.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

 

 

 

shadow-ornament

 

Rajneesh

Kartář / Psychic

Rajneesh has 671 posts and counting. See all posts by Rajneesh

1 komentář: „10 otázek – 10 odpovědí

  • 5.11.2016 (15:44)
    Permalink

    Ach Rajneeshi, já nemám slov, potřebovala bych trochu povzbudit, tohle byla silná káva. Kéž mi shamballa bude nápomocna. Ano mám hodně co napravovat a děkuji, že mi to pomáháte rozkrývat a s pokorou přijímat.I když je šíleně těžké uvědomit si takové věci. Vím, že mi to pomůže najít sama sebe, svou cestu a tím i své uspokojení a naplnění. Asi už vím, že si mnoho komplikuji sama všemi těmi výmluvami, omluvami, úskoky a manipulací….
    Karty jsou tvrdé a nesmlouvavé a tentokrát mě odhalily v celé mé nahotě. Kéž mi to bude dostatečným upozorněním, abych neopakovala své chyby a našla cestu ze spirály ven. Vše čím s Vámi procházím je mi nové a přitom důvěrně známé, zvláštní, nepopsatelné. Síla….musíte mít hodně síly, číst v kartách takové věci…ale díky, že je čtete. Lidé, vč. mě, to potřebují.
    S díky, úctou a láskou Jana

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.