Čtvrteční dopis – 19.1.2017 – Jako ptáček

Namasté příteli,
      dobré čtvrteční ráno. Tak kus týdne je pryč. Já ti povím malé tajemství. Dnes se probouzím v apartmánu ve Vodičkově ulici. Tenhle dopísek jsem pro tebe psal již v pondělí krátce po osmé. Celou noc jsem nespal, připravoval jsem videa na youtube – odkaz na Magický kartopád je klasicky níže v patičce dopisu. Trochu jsem se potýkal se zeleným pozadím, na které se snažím klíčovat různé obrázky, aby ta má videa byla rozličnější. Budu si ale muset přiobjednat jeden softbox. Pořád to zvažuji. Také to znáš? Víš, že něco potřebuješ a stejně zvažuješ a zvažuješ. Nemluvím zde o té situaci, kdy člověk nemá – kdy zvažuje jestli si to může dovolit či nemůže, ale když má a zvažuje, zda-li je to třeba. To už není v tak těžké energii, je to prostě o vhodnosti okamžení.
      Protože mi vyzbylo několik málo hodin mezi konzultacemi, tentokrát se pokusím v Praze navštívit své staré známé, které jsem leta neviděl. Už před Vánoci jsem chtěl tyto přátele navštívit, ale zdá se, že teprve s novým rokem se otevírají možnosti.
     Ještě než odjedu do Prahy, pokusím se zprovoznit svou go-pro kameru a natočit na ní nějaký vlog. Když člověk začne mít moc kabelů, začne to být také složité. Já bych potřeboval asi víc místa, abych věděl, kam pro určitou věc sáhnout. Teď to mám tak, že vím sice kam mám sáhnout, ale než tu věc získám, musím odrovnat dvě tři vrsty věcí. Kdyby se mě někdo zeptal, kde co v pokoji mám, řekl bych to od stolu. Takový mám ve věcech pořádek. Ale pravdou je, že moc věcí nemám. Jen nemám rád zdržování. Nemám rád hledání. Takové to zbytečné – Kde to asi je? Kam jsem to asi dal? Proto má každá věc své místo. Přesto i mně se stane, že nějakou věc nemohu najít. Jako naschvál. Ale asi to tak má být, aby si člověk o sobě nemyslil, že je dokonalý.
     Já mám rád pocit dokonalosti. Naplňuje mě to uspokojením. Tak proto mám také své trotly, kteří čekají, až si nahoním to své ego a pak lajz ho! Mám za to, že mi sedí za ušima a šmírují mě celé dny! Teď mi vskočili do účetnictví a já řešil, že mé variabilní symboly jsou příliš dlouhé! Ale už je to v pořádku. Fííííí.
     Musím říct, že se čím dál víc těším do svého nového bytečku, až si tam všechny věci urovnám, až se tam zabydlím. Bude to takové moje hnízdo. Teď ještě bydlím v Ptáčkovém pokoji v meditačním centru. Na dveřích mám ceduli „Ptáčkový“. Takže se vlastně moc nezmění. Jsem to ale pěkný ptáček!
S láskou a úctou se loučí
Rajneesh Pranapati, věštec
     NOVĚ NA YOUTUBE:
Magický kartopád 4.3 – na týden od 23.1.2017 – 29.1.2017
SIDERICKÉ KOMPASY – na únor 2017