Akašická kronika

akasicka-thickbooklaying(9)

Souhrnné informace o zasvěcení:
AKAŠA je slovo pocházející ze sanskrtu a jeho význam je „duch“ nebo „éter“. Akašická kronika je záznam všech činů, myšlenek i slov. Jsou zde uchovány všechny lidské zkušenosti, vše, co se kdy událo. Je to minulé, současné a budoucí vědění o všech věcech. Vztahují s k ní nejrůznější názvy, jako například Kniha života, Kosmický Duch, Univerzální Duch, kolektivní nevědomí či podvědomí, záznamy duše.

PŘEDPOKLAD:
U mnoha zasvěcení je podmínkou – předchozí zasvěcení do jiného systému. Pokud nesplňujete podmínku, zasvěcení neproběhne.
Žádný (Nemůžete zasvěcovat)
Mistr reiki učitel (Můžete zasvěcovat)

Je to univerzální záznamový systém, ve kterém jsou zaznamenány všechny myšlenky, všechny slova a činy. Akáša je úschovna všech lidských zkušeností, kronika všech událostí, vesmírná databanka. Někdo říká, že se Akašická kronika tak trochu podobá záznamu kosmického nebo kolektivního vědomí. Jsou to záznamy všech talentů a všeho vědění. Nejedná se o skutečné knihy nebo svitky, i když je mnozí lidé takto vidí, když se do nich jdou podívat, avšak skutečně se zde jedná o energetické vibrace. Jsou to energetické vibrace, které se překládají do obrazů, tvarů, symbolů a řeči, kterým náš Duch rozumí. V Akašické kronice jsme všichni jednotou.

Kde najdeme kroniku Akáša? Mnozí si myslí, že ji lze nalézt mezi astrální a mentální úrovní. Z těchto úrovní pronikají všechny záznamy všemi dimenzionálními realitami nebo úrovněmi v rámci vesmíru. Akašická kronika však integruje obojí, personální a transpersonální manifestaci, včetně energií andělských. Existuje na mnohem vyšší vibraci, než kolektivní nevědomí. (Proniká 1., 2. a 3. úroveň modelu sedmi astrálních úrovní). Existuje na mnohem vyšší vibraci, než kosmický Duch. (Proniká 4., 5., 6. a 7. úroveň modelu astrálního plánu). Kronika Akáša existuje, a tak se můžeme o naše individuální cesty v této dimenzionální skutečnosti vzájemně podělit.

Jak se do kroniky dostaneme? Je mnoho cest do Akašické kroniky. Někteří lidé se odeberou do podvědomého stavu, aby si mohli záznamy přečíst, jako např. zemřelý americký mystik Edgar Cayce. Pan Cayce prováděl svá čtení během spánku nebo v tranzu. Také využíval pomoci ducha, anglického lékaře, který Edgarovi Cayce u mnoha jeho známých „léčebných prostředků“ pomáhal.

Čtení v Akašické kronice dodá hodnotné informace, abychom mohli vést lepší a šťastnější život. Tyto informace nám mohou pomoci zlepšit jak náš osobní, tak také náš duchovní vývoj. Čtení v Akašické kronice může dodat potřebné vedení, které ve svém životě potřebujeme při zpracovávání současných problémů, může nám dodat příležitosti, které potřebujeme pro růst, směr své cesty, kreativitu a radost. A kromě toho čtení v Akašické kronice může přinést mír a pochopení současných nemocí, starostí a utrpení. Může nám pomoci řešit obtížné nebo větší změny v našem životě. Může přinést jasno do našich myšlenek nebo nám pomoci vidět problémy z jiného úhlu, který jsme dosud nezohledňovali.

Když se dostaneme k záznamům, vidíme normálně události, které mají okolo sebe hodně energie. Jsou to věci, které mají být zpracovány nejdříve. Zvolíme si a měli bychom se zabývat tou první myšlenkou, která se nám objeví, pracovat s ní a pozorovat, jak se rozvíjí. Po sezení si ponechejme chvíli času na integraci informací, které jsme obdrželi.

Každý člověk si smí přečíst vlastní záznamy. Přístup k záznamům ostatních získáváme spojením s Vyšším Já druhé osoby nebo tak, že Vyšší Já obdrží přístup k vyšší duchovní úrovni (se svolením té příslušné osoby).

Pokud jste se rozhodli pro Zasvěcení, vyplňte platební formulář níže a do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození. Pokyny, jak přijmout zasvěcení a návrh na termín obdržíte do 72 hodin od přijetí platby. Po zasvěcení obdržíte na email skripta a certifikát.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[button_4 border=“rounded“ size=“medium“ color=“lightblue“ align=“center“ href=“http://www.rajneeshpranapati.net/jak-nakupovat-u-rajneeshe/“]JAK NAKUPOVAT U RAJNEESHE[/button_4]

[javascript][/javascript]