Andělské reiki

Předpoklad:
U mnoha zasvěcení je podmínkou předchozí zasvěcení do jiného systému. Pokud nesplňujete podmínku, zasvěcení neproběhne.
Žádný (Nemůžete zasvěcovat)
Mistr reiki učitel (Můžete zasvěcovat)

I. stupeň – Andělské léčení

Andělské léčení je určeno i pro ty co nemají reiki. Budete se učit andělské léčení a čištění, uvolňování karmy a řešení problémů z minulých životů. Naučíte se vytvářet ochranný energetický štít, používat barevnou andělskou ochranu a kombinovat andělské energie s reiki, naučíte se vyrábět svěcenou vodu, čistit, posvěcovat a nabíjet. Bude Vám předáno Věčné andělské světlo.

II. stupeň – Andělské reiki

Tento stupeň prohlubuje II. stupeň reiki. Seznámíte se s několika dalšími symboly, se kterými můžete léčit nejen tělo, ale i situace (např. spojovat a uzdravovat partnerské vztahy). Naučíte se propojovat andělskou a archandělskou energii s našimi čakrami, pracovat s tzv. světelnými dráhami a vyrábět archandělské esence. Dále se naučíte rozeznávat typy přivtělených duší a odpoutávat tyto přivtělené duše, čistit vzduch v místnostech, vyrábět svěcenou vodu s pomocí symbolů, seznámíte se také s automatickým psaním i s automatickou kresbou, s energiemi sedmi paprsků a s esencí Fialového plamene. Na závěr budete zasvěceni do energií bytostí Světla. Manuál obsahuje 8 symbolů.

III. stupeň – Mistr/Učitel

Podmínkou pro zasvěcení do tohoto stupně je Mistr/Učitel Usuiho systému reiki (nebo jakéhokoliv jiného základního systému). Ve III. stupni Vám budou předány zasvěcovací symboly a postup zasvěcování druhých do Andělského reiki. Tímto zasvěcením si pouze rozšiřujete svoje učitelské oprávnění o další linii. Podmínkou zasvěcení do III.stupně mistr/učitel kterékoliv linie.

Pokud jste se rozhodli pro Zasvěcení, vyplňte platební formulář níže a do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození. Pokyny, jak přijmout zasvěcení a návrh na termín obdržíte do 72 hodin od přijetí platby. Po zasvěcení obdržíte na email skripta a certifikát.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

Rajneesh3Pruhledne

[/javascript]