Čtvrteční dopis 24.3.2016 – Cestování

Ahoj příteli,

tak je tu opět středa večer a já zasedám nad dopisní papír. Čtvrteční ráno přeci dostáváš dopis ode mě do své emailové schránky. Za minulý týden se toho hodně stalo a já nevím, čím začít.

V prvé řadě snad – dokončil jsem sadu svých karet a již brzy by se měla objevit v prodeji. Moc se těším na natáčení Unboxingu – a pak přijde ten moment, kdy i ty budeš moci karty vložit do pomyslného nákupního košíku. Jestli mě něco udělalo radost, že jsem našel způsob, jakým vydat karty – ale že jsem si na to počkal! Udělal jsem to ale tentokrát jinak. Přiřadil jsem texty rovnou ke kartám a není potřeba žádné knížečky. A návod? Jak jednoduché! Zamíchat a vytáhnout kartu! Sepsal jsem k tomu něco zde. A jak některé děti nemohou dospat, než pojedou za babičkou, já nemůžu dospat dne, až mi balíček doputuje do rukou. Musím si toho vážit, andělé za mnou putují přes moře! Takovou dálku ke mně poletí! Přijde mi to roztomilé.

Tak jak píšu psaní, právě minula dvacátá hodina a publikoval se O.S.U.D. – víš, že každou středu ve 20:00 se na mém youtube kanále objeví nový díl? Určitě to víš…

Mysl někdy tiká… v týdnu mi tikala kolem článku na blog… při vycházkách do lesa s psíky mi toho chodilo hodně ke lži. Chodilo mi toho víc a proto jsem se rozhodl pro článek do blogu. Najdeš tam také jednoho anděla hvězdného Avalonu 🙂

Zítra ráno odjíždím do Prahy, čeká mě další konzultační den ve Vodičkově ulici, už se moc těším a také jsem si říkal, že bych rád natočil další karetní video-recenzi, jako jsem to už udělal s Polednicí. Tentokrát jsem si vybral film Já, Olga Hepnarová a to ze dvou dobrých důvodů. První je, že i o Olze Hepnarové mluvíme ve škole Grožnjanského mystéria (je možné se ještě hlásit) a druhým je, že je to další film, který stvořili spolužáci z filmové školy, tak abych jejich tvorbu trochu podpořil.

PS – Dostal jsem v týdnu poměrně dost psaní na téma dřepování. A já si říkal – pošlu odkaz, ať se každý inspiruje sám a konec konců – není to klasické dřepování, jak si hodně lidí myslelo. I když ani proti němu nic nemám. Prostě jde o hluboký dřep a protože se mi to nepodařilo v pár řádcích osvětlit, tak článek je zde. Málokdo to ví, ale když jsem žil v Budapešti, navštěvoval jsem často Flexgym a teď mi to docela chybí – a onen hluboký dřep a ono postávání u počítače je způsob, jak hledám opět pohyb ve svém životě. Ještě by to chtělo nějakou sestavu na vycházky do lesa, ale vše ve správný čas.

Děkuji za to, že mi nasloucháš. Vážím si toho. Napíšu opět příští středu večer, aby ti dopis dorazil ve čtvrtek ráno.

S úctou a pokorou se loučí

Rajneesh Pranapati

AKTUÁLNĚ NA YOUTUBE:
Věštecká intervence: Brusel