BOHYNĚ SIGE

sige-thickbooklaying(15)

Rajneesh Prananapati o tomto zasvěcení:
„Zasvěcení do Bohyně Sige nás kontaktuje se zdrojem našeho ticha. Je to hvězdný kód ukrytý v temné galaxii, kde je ticho, ticho před zrozením, ono prvotní ticho, ze kterého vše povstává. Pomocí tohoto propojení k němu máme již trvalý přístup. Pouhou myšlenkou
na tento kód uvádíme naší mysl v klid. Toto zasvěcení aktivuje schopnost nalézt v tichu tu správnou informaci, které přijde jako slovo, povstávající z ticha. Je to důvěra v prvotní ženský princip. Zasvěcení do Bohyně Sige vnímám jako láskyplný akt k sobě samému. Laskavá energie, projevení lásky sobě saménu. Ničeho nedosahuji, prohlubuji své vnímání, vnímání svého bytí.“

PŘEDPOKLAD:
U mnoha zasvěcení je podmínkou  předchozí iniciace do jiného energetického systému.
Pokud nesplňujete následující podmínku, zasvěcení do duchovních kontaktů neproběhne,
byť rituál přijetí zasvěcení provedete. N
ezískáte tak tyto schopnosti a nemůžete učení využít pro svou práci či ho předávat dál. Na duchovní cestě vám přeji hodně trpělivosti a pokory.
Žádný (Nemůžete zasvěcovat)
Mistr reiki učitel (Můžete zasvěcovat)

Zasvěcení, které pomáhá adeptovi zpřístupnit svět meditace. Bohyně Sige vnáší hravost a lehkost – žádné symboly, jen prosté požádání a můžete využít daru, který vám předá samotná Bohyně Sige. Dobrým předpokladem pro toto zasvěcení je ochota vstupovat do meditativního stavu i během dne v běžných činnostech. Zasvěcení, které se rovná životnímu stylu – chcete-li svůj záměr meditace v životě podpořit, toto je zasvěcení pro vás.

coziskatezasvecenim-cardleft

Adept si uvědomí sílu ticha. Vědět, kdy nemluvit či neodpovídat, je projevem velké moudrosti. Zahalí se do tvůrčího ticha meditace. Hluboké je ticho před činem.

Konec bojování je také způsob bytí. Pomůže to nalézt jasnost. Když adept spočívá sám v sobě v míru, přijímá vše jak je a jde za tím, co chce.

Ve zklidnění má adept větší schopnost prociťovat věci, které jsou pro ně dobře. Přínosem je schopnost prožívání momentu tady a teď v harmonickém tónu.

sige-brochureSkripta:
Formát souboru: PDF
Formát stránky: A4
Počet stran: 3
Text převzatý z původních skript, grafická úprava vlastní
Obsah: Velmi stručné informace k Bohyni Sige, řízená meditace na setkání s Bohyní

Než se rozhodnete: K zasvěcení nejsou širší informace. Pro začátečníky vhodné jako meditační energie.

pokud-cardleft

1) Vyplňte platební formulář níže
2) Do pole „Poznámka“ vyplňte své datum narození
3) Do pole „Poznámka“ vyplňte také jedno z následujících čísel:
1,2,3,4,5,6,7,8,9,10,11,12,13,14,15,16,17,18,19,20,21
Jednotlivá čísla představují cykly duchovního růstu a slouží pro mou orientaci při dálkové práci. Číslo si můžete vybrat intuitivně, náhodně, můžete si ho vykreslit automatickou kresbou, rozložit si na ně karty apod.

Váše poznámka byt tedy měla být ve tvaru:
datum narození: 3.5.1967
číslo duchovního vývoje: 3

4) Stáhněte si e-bookZasvěcení na dálku – Požehnání pro život
Naleznete ho zde. Jedná se o podrobný návod k tomu, jak správně přijmout zasvěcení na dálku. Doporučuji důsledně se držet pokynů.
5) Termín zasvěcení obdržíte nejdříve 72 hodin od přijetí platby.
6) V nejbližších dnech po zasvěcení obdržíte na email skripta a certifikát.

Budu se těšit na naši společnou dálkovou práci.

Namaste
Rajneesh

RajneeshPruhledne

Rajneesh3Pruhledne

[button_4 border=“rounded“ size=“medium“ color=“lightblue“ align=“center“ href=“http://www.rajneeshpranapati.net/jak-nakupovat-u-rajneeshe/“]JAK NAKUPOVAT U RAJNEESHE[/button_4]

[javascript][/javascript]